Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Ігрова мишка Thermaltake Tt eSPORTS Black FP

Що нового може бути в ігровій комп’ютерній миші? Можливість налаштування ваги, мільйон кнопок, надточний сенсор, екстравагантна форма — це все давно пройдено. Виявляється, в ігрову мишу можна вбудувати датчик відбитків пальців, і Thermaltake на прикладі Tt eSPORTS Black FP доводить, що він там зовсім не непотрібний.

Відома будь-якого комп’ютерного ентузіаста компанія Thermaltake з 2010 року під брендом Tt eSPORTS випускає найрізноманітнішу ігрову комп’ютерну периферію: гарнітури, клавіатури, різні контролери для консолей і, звичайно ж, миші. Всі ці пристрої ви, до речі, можете придбати у інтернет-магазині Сконто. Геймерської периферії в сімействі Tt eSPORTS більше трьох десятків видів, але модель Black FP серед них виділяється своєю унікальною для цього типу пристроїв можливістю — скануванням відбитків пальців і контролем за доступом до інформації.

Ігрова мишка Thermaltake Tt eSPORTS Black FP

Дві букви в кінці назви цього пристрою так і розшифровуються — Fingerprint, тобто «відбиток пальця». За заявою розробника, це перша у світі ігрова мишка з дактилоскопічний датчиком, яка не має на момент виходу аналогів.

Комплект поставки

У коробці разом з маніпулятором можна знайти такі аксесуари: друкована інструкція для користувача і дві наклейки з фірмовим логотипом бренду Tt eSPORTS. Шкода, що не знайшлося місця для чохла для транспортування миші, так що комплект поставки, нічим примітним не відрізняється.

Ігрова мишка Thermaltake Tt eSPORTS Black FP Технічні характеристики
Thermaltake Tt eSPORTS Black FP
Інтерфейс USB
Сенсор Оптичний лазерний AVAGO 9500
Роздільна здатність, dpi 100–5700
Час відгуку, Гц 125–1000
Прискорення, g 30
Кількість кнопок 7
Особливості Дактилоскопічний датчик SYNAPTICS Ironveil Шифрування AES 128/192/256 біт Подсвічування LED
ОС Microsoft Windows 7/8/10 (додаткові функції дактилоскопічного датчика працюють тільки під Windows 10)
Розміри, мм 121 x 69 x 41
Маса, г 85 – 113 (можна регулювати)
Офіційна гарантія виробника, міс. 24
  Ігрова мишка Thermaltake Tt eSPORTS Black FP

В основі новинки лежить далеко не найпродуктивніший, але зате відпрацьований за шість років свого існування датчик ADNS-9500, розроблений широко відомою сінгапурською компанією Avago Technologies. Датчик має роздільну здатність 5700 пікселів на дюйм і відрізняється максимальним прискоренням до 30 g. Максимальна швидкість сканування ADNS-9500 складає 150 ips, або 3,81 м/с. Відзначимо також і той факт, що в офіційних характеристиках цього датчика заявлений контроль при підйомі над робочою поверхнею в діапазоні від 1 до 5 мм. Таких характеристик цілком достатньо для нормальної комфортної гри практично в будь-яких умовах, так що з приводу щодо давньої дати випуску використовуваного датчика навряд чи варто переживати.

Ігрова мишка Thermaltake Tt eSPORTS Black FP

Всі кнопки у Black FP засновані на перемикачах OMRON, що витримують не менше п’яти мільйонів натискань. З інших характеристик миші можна виділити наявність LED-підсвічування, але основна особливість новинки полягає, звичайно ж, в наявності у неї дактилоскопічного датчика. В даному випадку використовується датчик з технологією Iron Veil від Synaptics, сертифікований організацією FIDO як UAF-пристрій (Universal Authentication Framework).

Примітно, що масу миші в офіційних технічних характеристиках виробник не вказує, зазначивши лише те, що вона регулюється за допомогою п’яти знімних вантажів масою 4,5 г кожен. В цілому технічні характеристики у новинки хоч і не вражають уяви (за винятком біометричного сканера), але вельми і вельми гідні.

Ігрова мишка Thermaltake Tt eSPORTS Black FP

Зовнішній вигляд

У нашої новинки схожа модель — Black V2, побудована на тій же платформі, що і миша Black FP, і має той же зовнішній вигляд. Фактично моделі Black V2 і Black FP ідентичні і розрізняються лише наявністю у другій дактилоскопічного датчика.

Модель Black FP, як і Black V2, є класичною ігровою мишкою досить великих розмірів, корпус якої виконаний під праву руку. Розміри і форма пристрою дозволяють більшості його власників розмістити на ньому всю долоню. При цьому новинка не важка, а без балансувальних вантажів і зовсім здається надто легкою.

Ігрова мишка Thermaltake Tt eSPORTS Black FP

Пластик для корпусу кольору «мокрий асфальт» підібраний з тим розрахунком, що миша не втратить свого привабливого зовнішнього вигляду навіть через рік інтенсивного використання. Всі елементи корпусу, за винятком нижньої поверхні, а також основні клавіші миші мають яскраво виражену грубу шорсткість.

Потрібно згадати про регульоване підсвічування мишки Black FP. Під час роботи яскравим червоним кольором може світитися частково прозоре коліщатко і емблема на корпусі. Також червоним підсвічується ступінчастий індикатор роздільної здатності, розміщений на верхній поверхні корпусу.

Ігрова мишка Thermaltake Tt eSPORTS Black FP

В цілому модель Black FP можна коротко охарактеризувати як максимально практичну, але не позбавлену при цьому витонченості та ігрового стилю. Ну а якість матеріалів і виготовлення підкреслює високий статус пристрою серед побратимів. Мишку дійсно приємно тримати в руках, що для пристрою введення — не порожні слова.

На всякий випадок, нагадаємо, що стати власником крутої ігрової мишки можна, придбавши її під замовлення у комп’ютерному магазині Енрон у Вінниці. Придбання ігрової мишки не забере багато часу і в інтернет-магазині Сконто. Приєднуйтесь до нас у ВКонтакте, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу комп’ютерної та мобільної техніки (посилання є на сайті та у групах).