Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Ігровий комплект Cooler Master MasterKeys Lite L Combo

Компанія Cooler Master представила комплект MasterKeys Lite L Combo, до складу якого входять клавіатура з унікальною конструкцією клавіш і ігрова миша. Клавіатура наділена кнопками Mem-Сhanical, які, як стверджується, в роботі не відрізняються від механічних перемикачів. Клацання при натисканні звучать рівно з такою гучністю, щоб в іграх користувач був упевнений, що натиснув на клавішу, але не відволікався на зайвий шум.

Cooler Master MasterKeys Lite L Combo

Ковпачки клавіш можна замінити комплектом від іншого виробника або роздрукувати власні на 3D-принтері. Клавіші швидкого доступу в верхньому ряду дозволяють управляти відтворенням музичних треків і фільмів. Крім того, підтримується 26-кнопкова технологія «антигостингу», яка забезпечує точне спрацьовування кожної кнопки клавіатури, навіть якщо користувач натиснув одразу на кілька з них.

Передбачено захист від бризок. Будь-який користувач, який часто працює за комп’ютером, хоч раз проливав на клавіатуру каву або воду. Завдяки водовідштовхувальній плівці і конструкції корпусу MasterKeys Lite абсолютно не боїться таких «нещасних випадків».

Cooler Master MasterKeys Lite L Combo

Миша з даного комплекту наділена сенсором Avago 3050 з максимальною чутливістю 3500 DPI (точок на дюйм). Режими 500/1000/2000/3500 DPI можна перемикати прямо «на льоту», щоб точніше цілитися або швидко переміщати камеру в грі. У миші MasterKeys Lite шість кнопок: ліва і права, колесо прокрутки, кнопки «вперед», «назад» і перемикач DPI. У лівій і правій кнопках використовуються високоякісні механічні микропереключатели Omron. MasterKeys Lite повністю сумісна з усіма наборами для перемикачів CHERRY MX.

Cooler Master MasterKeys Lite L Combo

Обидва пристрої оснащені RGB-підсвічуванням, завдяки чому комплект MasterKeys Lite L Combo вигідно відрізняється від своїх конкурентів. RGB-підсвічування обох пристроїв може працювати в декількох режимах, включаючи «хвилі» і «брижі». На миші підсвічено дві ділянки — колесо прокрутки і задня частина корпусу, а на клавіатурі можна включити підсвічування для кожної кнопки. При цьому частоту зміни підсвічування, його режим і колір можна швидко змінити за допомогою простих комбінацій клавіш.

Cooler Master MasterKeys Lite L Combo

Для підключення до комп’ютера служить провідний USB-інтерфейс. Габарити клавіатури складають 439 × 129 × 41 мм, вага — 967 г. Миша має розміри 114 × 64 × 39 мм і важить 91 г. Комплект MasterKeys Lite L Combo з’явиться в продажу в кінці вересня 2016 року за рекомендованою ціною 60 євро.

Якщо ви стали власником нового ком’ютера, ноутбука або хочете, щоб пристрої на вашому робочому столі мали стильний вигляд, чи, може, немає часу шукати клавіатуру і мишку окремо — завжди можна купити комплект «клавіатура + мишка». Зробити це у Вінниці можна у магазині комп’ютерної техніки Енрон, а також замовити у інтернет-магазині Сконто.