Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Ігровий ноутбук Asus ROG G752 із 64 Гб оперативної пам’яті

Купити ноутбук Asus ROG

Не так давно компанія Asus випустила ігровий ноутбук, якому наразі немає рівних. Мова йде про ROG Asus G752. Ігровий ноутбук ROG G752 виконаний у фірмовому стилі Republic of Gamers, але виділяється своїми унікальними дизайнерськими елементами і новим колірним оформленням корпусу — сріблясто-титановим з мідно-червоними акцентами.

ROG G752 використовує операційну систему Windows 10, Skylake-процесор Intel Core i7-6700HQ шостого покоління (2.6 GHz, 3.5 GHz Turbo, 6 MB Cache). Окрім цього, є до 64 ГБ оперативної пам’яті DDR4 і сучасна відеокарта NVIDIA GeForce GTX 980M на 8 Гб, що пропонує виняткову продуктивність для ігор. Насолоджуйтесь грою з максимальними налаштуваннями якості та транслюйте ігровий процес в інтернет без затримок.

Купити ноутбук Asus ROG

Для зберігання файлів в ROG G752VY є жорсткий диск ємністю 1 Тб SATA III, а також два вільних слота під SSD PCIe M.2 NVMe. Насправді, є кілька комплектацій цього ноутбука, у яких може бути 32/64 Гб «оперативки», вінчестер на 1/2 Тб, 1 або 2 SSD-накопичувачі на 256 Гб, відеокарта об’ємом 4/8 Гб GDDR5.

Клавіатура з системою Anti-ghosting гарантує миттєву і коректну обробку натискання — навіть якщо одночасно натиснуті кілька (до 30!) клавіш. Вона має окремі програмовані макро-клавіші для швидкого застосування команд. Оптимальний хід клавіш (2,5 мм) сприяє точному відгуку на натиснення як при введенні тексту, так і під час гри.

ROG G752 підтримує підключення нових SSD-накопичувачів з інтерфейсом NVM Express (NVMe). У порівнянні з технологією AHCI (Advanced Host Controller Interface) NVMe забезпечує не тільки більш високу швидкість послідовного читання і запису блоків даних, а й мінімізує затримки при довільному читанні і запису даних. Результатом є більш висока швидкість виконання системних процесів, і, звичайно, прискорена реакція системи у грі.

Купити ноутбук Asus ROG

Ексклюзивна система охолодження ROG 3D Vapor Chamber, реалізована в даному ноутбуку, створена на базі теплових трубок і випарної камери і дозволяє отримати максимальну продуктивність без перегріву системи навіть під час тривалих ігрових сесій. ROG G752 використовує унікальну систему охолодження, в конструкцію якої входить спеціальний канал для видалення пилу від внутрішніх компонентів. Таке рішення сприяє збільшенню довговічності компонентів і покращує загальну стабільність роботи ноутбука.

Мати ноутбук із серії ASUS ROG, мабуть, мріє кожен. Як Ви зрозуміли із параметрів, ціна на такий девайс може кусатися. Тому магазин комп’ютерної техніки Енрон у Вінниці пропонує більш оптимальні рішення — Ви можете замовити ігровий ноутбук ASUS ROG, MSI, Alienware із параметрами на рівні 16/32 Гб ОЗУ та 4 Гб відеопам’яті. Подібного апарату вистачить для найпотужніших ігор на кілька років уперед.