Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Ігровий ноутбук MSI GT83VR 6RE Titan SLI з двома GTX 1080

Важка артилерія повернулася — MSI оновила свій найпотужніший ігровий ноутбук. Мова йде про 18,4-дюймовий дисплей, дві відеокарти NVIDIA GeForce GTX 1080, повноцінну механічнe клавіатурe, два блоки живлення, та захмарний цінник.

Зовнішній вигляд нового MSI GT83VR 6RF Titan SLI багато в чому успадкований від колишнього втілення, проте корпус став на два сантиметри товстішим, ноутбук набрав кілограм додаткової ваги, а блок живлення потужністю 330 Вт перетворився в два блоки живлення по 330 Вт кожен. Загалом, машина виглядає ще більш грізно, ніж раніше. І, якщо вже бути чесним, ще менше нагадує ноутбук, хоча технічно все ще залишається ним. Навіть незважаючи на те, що разом з блоками живлення вага пристрою перевалює за 8,5 кілограм.

Ігровий ноутбук MSI GT83VR 6RE Titan SLI

Клавіатура давнього і вірного партнера SteelSeries перейшла у спадок від попередньої моделі «Титана». Це справжня «механіка» — великі клавіші, величезна глибина ходу, справжнє задоволення в порівнянні з типовими короткоходнимі клавіатурами ультрабуків. Але працює досить тихо. Підсвічування тільки червоне, але з трьома рівнями інтенсивності.

MSI GT83VR 6RF Titan SLI має відразу чотири динаміки, всі вони зосереджені на самому верху топкейса, над гравіруванням у вигляді дракона. Плюс один маленький сабвуфер причаївся на нижній панелі ноутбука. Звук, треба сказати, хороший, подібний можна зустріти і у Lenovo IdeaPad Y700 17. Всі модифікації дисплея включають якісну матрицю Full HD, але якщо захочеться пограти в 4К, то потрібно буде витратитися на зовнішній монітор.

Ігровий ноутбук MSI GT83VR 6RE Titan SLI

Перед нами практично повний «фарш». Очолює його процесор Intel Core i7-6920HQ — передтопова модель. Тільки він один коштує більше 500 доларів США. На відміну найпопулярнішого CPU серед чотирьохядерних 45-ватників Intel 6-го покоління, i7-6700HQ, цей екземпляр має на два мегабайти більше кеш-пам’яті, і на 300 МГц вищі частоти — як базову, так і Turbo Boost. Правда, в спеціалізованих тестах, на кшталт Cinebench R15 і x264 HD Benchmark 4.0, це дало йому всього 10-11% переваги.

Оперативної пам’яті у MSI GT83VR 6RF Titan SLI стільки, що половиною спокійно можна поділитися з сусідом, другом, однокласником і т.д. А саме 64 ГБ — максимальний обсяг, який підтримує контроллер ОЗП процесорів Intel архітектури Skylake. Ви не будете відчувати її нестачу ще багато років. Швидше за все, раніше перестанете користуватися MSI GT83VR 6RF Titan SLI, ніж хоч раз побачите хоч одне попередження від Windows з проханням закрити поточну гру, тому що вона не поміщається в ОЗП.

Ігровий ноутбук MSI GT83VR 6RE Titan SLI

Про вбудоване відеоядро розповідати сенсу немає — воно таке ж, як і у Intel Core i7-6700HQ. Інша справа, відразу дві NVIDIA GeForce GTX 1080. Десяте покоління відеокарт NVIDIA передбачає практично однакові адаптери для комп’ютерів і ноутбуків. Відеокарта включає 8 ГБ пам’яті GDDR5X, шину на 256 біт та забезпечує пропускну здатність 320 ГБ/с.

Система зберігання даних в MSI GT83VR 6RF Titan SLI і раніше на висоті. Але, можливо, в ноутбуці за 160 тисяч гривень не завадив би другий вінчестер на терабайт, все-таки одним не здивуєш і власників ноутбуків за 20000 грн. Зате безумовним плюсом є наявність двох SSD ємністю 256 ГБ кожен, які для ще більшої швидкості об’єднані в RAID0.

Ігровий ноутбук MSI GT83VR 6RE Titan SLI

Система охолодження у ноутбука з майже топовим процесором і двома флагманськими відеокартами, як і слід було сподіватися, не безшумна. Цікаво, до речі, що на всю потужність вона включається тільки після натискання спеціальної кнопки на топкейсі. При навантаженні корпус залишається ледь теплим, а клавіатура, встановлена далеко від чіпів, і зовсім має кімнатну температуру, в той час як у типового ігрового ноутбука клавіші WASD можуть нагріватися більше ніж до 45 градусів.

Час автономної роботи, що не дивно, чисто формальний. Навіть акумулятор ємністю 80 Вт*год не допомагає величезному і надзвичайно продуктивному ноутбуку пропрацювати без живлення хоча б три години. І в цьому недолік всіх лаптопов з вимкненим відеоядром процесора.

Ігровий ноутбук MSI GT83VR 6RE Titan SLI

Насправді, багато про MSI GT83VR 6RF Titan SLI зрозуміло і без зайвих слів. Дуже дорого, дуже великогабаритний, не надто схожий на ноутбук, у всякому разі, в звичному розумінні середнього користувача. І, тим не менше, якщо ви хочете максимальну ігрову продуктивність саме в ноутбуці, то саме ця модель дасть можливість насолоджуватися іграми з максимальною серед ноутбуків кількістю кадрів в секунду.

Звичайно, коли включаєш улюблені ігри на максимальних налаштуваннях, тут же забуваєш і про габарити, і про підсвічування, і про все. До того ж механічна клавіатура доставляє особливе задоволення, цього не зустрінеш у інших ноутбуків на українському ринку. Плюс до всього у MSI GT83VR 6RF Titan SLI чудові динаміки і відмінна система зберігання даних. В результаті ми отримуємо дуже круту машину, але працювати завжди є над чим.

Ігровий ноутбук MSI GT83VR 6RE Titan SLI

Орієнтовна ціна MSI GT83VR складає, як вже було згадано, 160 тис. грн. Але це ніяк не перешкоджає придбанню більш дешевого ігрового ноутбука з відеокартою, скажемо, GTX 970M. Зробити це ви можете під замовлення в нашому магазині комп’ютерної техніки у Вінниці або вибрати одну із моделей у інтернет-магазині Сконто.