Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Intel представить нові процесори Atom для Інтернету речей

Минулої весни стало відомо, що Intel скасовує випуск нових процесорів Atom для смартфонів. Однак повністю від розробки чіпів даного сімейства корпорація не відмовляється: як повідомляється, найближчим часом буде розкрита інформація щодо процесорів Atom наступного покоління.

Презентація, присвячена новим процесорам Atom, запланована в рамках форуму Intel для розробників (IDF), який з 16 по 18 серпня пройде в Сан-Франциско (Каліфорнія, США). Відомо, що чіпи, які готуються до випуску, будуть розраховані на використання в «розумних» автомобілях з системами самокерування, безпілотних літальних апаратах і пристроях Інтернету речей.

Купити процесор Intel у Вінниці

Відзначається, що при розробці нових Atom-процесорів акцент зроблений не тільки на зниження енергоспоживання, а й на покращення графічних можливостей. Зокрема, йдеться про підтримку платформи RealSense. Нагадаємо, що RealSense — це 3D-камера, наділена сенсором глибини. Пристрій дає можливість визначати двовимірні і тривимірні просторові параметри. Камера забезпечує таку функціональність, як розпізнавання осіб, відстеження емоцій, 3D-сканування, витяг фону і розпізнавання жестів з контролем 10 пальців.

Додамо, що в ході майбутнього форуму IDF 2016 корпорація Intel має намір зробити основний акцент на «підключених» пристроях та Інтернеті речей. Зокрема, мова піде про гаджети, які носяться, дрони, робототехніку і смарт-сенсори. Крім того, буде порушено тему розподілених і хмарних обчислень, а також мережевих платформ обробки даних.

Купити процесор Intel у Вінниці

Потрібно відзначити, що в квітні Intel оголосила про запуск програми реструктуризації з метою прискорити свою еволюцію від компанії-виробника, що спеціалізується на рішеннях для персональних комп’ютерів, до комплексного постачальника технологій для хмарних інфраструктур і високотехнологічних інтернет-пристроїв.

В рамках даної стратегії в травні Intel підписала угоду про придбання компанії Itseez, що спеціалізується на розробці алгоритмів комп’ютерного зору і на реалізації цих алгоритмів на вбудовуваному і спеціальному обладнанні. Придбання Itseez сприятиме подальшому зміцненню позицій Intel в таких сегментах ринку Інтернету речей як рішення для автомобільної галузі та обробки відео, де вміння електронними засобами сприймати і аналізувати зображення є запорукою інновацій і відкриває безліч нових можливостей.

Купити процесор Intel у Вінниці

Придбати процесори Intel для ПК, твердотільні накопичувачі Intel SSD та багато чого іншого у Вінниці найпростіше у магазині Енрон або у інтернет-магазині Сконто. Приєднуйтесь до нас у ВКонтакте, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу комп’ютерної та мобільної техніки (посилання є на сайті та у групах).