Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Intel створить міні-ПК Compute Stick на базі Core M

Як повідомляють закордонні джерела, корпорація Intel готується анонсувати нове покоління персональних систем в форм-факторі звичайного флеш-накопичувача (Compute Stick) вже в кінці цього місяця і почати масові поставки 29 квітня. Ряд великих мережевих магазинів уже внесли новинки в свої бази даних з терміном доступності 6-7 травня.

Міні-ПК Compute Stick

Всього буде представлено три моделі з різною ціною і начинкою. Як і передбачає концепція Compute Stick, все, що потрібно зробити для отримання повноцінної настільної системи — це увіткнути «флешку» в HDMI-порт монітора або телевізора, підключити до неї по USB живлення, клавіатуру, мишу і завантажити встановлену операційну систему, або встановити її з завантажувального USB-брелока самому.

Міні-ПК Compute Stick

Затребуваність таких систем залишається предметом дебатів, що не заважає Intel продавати «Обчислювальні Палички». У ряді випадків це дійсно вкрай зручне, за рахунок своєї компактності, рішення. Молодша модель вартістю $299 отримає процесор Core M3-6Y30 з частотою до 2,2 ГГц і 4 Гбайт оперативної пам’яті LPDDR3-1866. Обсяг флеш-накопичувача складе 64 Гбайт, але операційної системи на ньому встановлено не буде.

Дорожча модель вартістю $395 буде комплектуватися таким же процесором, але отримає в комплекті встановлену систему Windows 10. Нарешті, старший варіант вартістю $485 отримає процесор Core M5-6Y57 з частотою до 2,8 ГГц, проте інші характеристики залишаться такими ж. Попередньо встановленої операційної системи в цій моделі також не передбачено.

Міні-ПК Compute Stick

Як уже згадувалося, три нові моделі Compute Stick матимуть багато спільного: флеш-накопичувач об’ємом 64 Гбайт, 4 Гбайт економічної, але досить швидкої пам’яті LPDDR3, інтегровану графіку Intel HD Graphics 515, порт HDMI 1.4b, контроллер бездротового зв’язку з підтримкою 802.11ac і Bluetooth 4.2, роз’єм USB 3.0 і слот для карт пам’яті microSDXC.

Найдорожча модель, крім іншого, буде мати функціональність Intel vPro, що зробить її придатною для застосування в сферах, де потрібно дистанційне адміністрування системи. Нові системи доповнять модельний ряд, в якому вже є дві недорогі моделі вартістю $129 і $139 на базі процесорів Atom Cherry Trail.

Міні-ПК Compute Stick

Окрім того, не так давно Intel оновила свою лінійку мікрокомп’ютерів Compute Stick моделями на базі процесорів Intel Core M Skylake. Однак виробник не зупинився на досягнутому і продемонстрував новий референс-дизайн мікро-ПК на базі Core M і з вбудованою 3D-камерою Intel RealSense. Замовити Intel Compute Stick ви зможете, звернувшись до магазину Енрон у Вінниці.