Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Компанія ASUS випустила ігрову мишку ROG Sica

Ігрова мишка ASUS ROG Sica

Компанія ASUS випустила у масове виробництво нову версію ігрової миші ROG Sica. Миша виконана в білому та інших кольорах і отримала поліпшені перемикачі Omron, здатні витримати до 20 мільйонів натискань.

Оптична миша орієнтована на любителів ігор в жанрі MOBA. Вона оснащується двома незалежними кнопками і колесом прокрутки. Роздільна здатність оптичного сенсора PMW3310 становить до 5000 точок на дюйм і регулюється з кроком 50 точок на дюйм. ROG Sica може відстежувати переміщення зі швидкістю до 130 дюймів в секунду і прискоренням до 30g для блискавичної і високоточної стрільби в грі.

Ігрова мишка ASUS ROG Sica

Частота опитування складає 1000 Гц. Логотип ROG світиться червоним, також можна відзначити двометровий USB-кабель із позолоченими контактами. Кнопки миші ROG Sica виконані окремо від корпусу і мають зменшений хід, тому для їх спрацьовування потрібно прикладати меншу силу. ROG Sica забезпечує миттєву реакцію в грі!

ROG Sica обладнана спеціальними роз’ємами для швидкої заміни перемикачів. Все, що вам потрібно зробити — це відкрутити два нижніх гвинти, щоб зняти верхню кришку миші і отримати доступ до роз’ємів. Після чого змінити перемикачі так, щоб вони володіли оптимальним для вашого стилю гри опором.

Ігрова мишка ASUS ROG Sica

Завдяки вбудованій флеш-пам’яті миша ROG Sica може зберігати профілі для швидкого налаштування. За допомогою інноваційної утиліти Armoury ви можете змінювати функції кнопок, робочі параметри і ефекти підсвічування.

Потрібна геймерська мишка від Asus або, можливо, від іншого виробника? Звертайтеся до магазину комп’ютерної техніки Енрон у Вінниці.