Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Компанія DJI випустила новий квадрокоптер Mavic Pro

Mavic Pro — останнє слово китайської компанії DJI. Цей квадрокоптер вдвічі менший за розміром і вагою в порівнянні з флагманської серією для любителів — Phantom. Він ще більш компактний за рахунок складного корпусу, який дозволяє вмістити пристрій не тільки в рюкзак, але навіть в невелику сумочку. Необхідно додати, що Mavic оснащується складними міцними гвинтами, які більше не потрібно знімати, від чого ще зростає портативність і зручність: дрон поміститься навіть в досить велику кишеню.

Квадрокоптер DJI Mavic Pro з камерою 4К

Однак найцікавіше в Mavic Pro те, що не дивлячись на більш компактний формат, DJI вдалося зберегти ключові функції серії Phantom. Покупець отримує повний набір фронтальних і нижніх сенсорів, які дозволяють ухилятися від перешкод, відстежувати об’єкти, здійснювати автономну посадку і зберігати стабільність в приміщеннях за відсутності супутникового сигналу.

Квадрокоптер DJI Mavic Pro з камерою 4К

Камера використовує той же 1/2,3″ CMOS-сенсор, що і Phantom 4, вміє знімати 4K-відео при 30 к/с і ролики 1080p при 96 к/с. Зрозуміло, можна робити і 12-Мп фотографії у форматі Adobe DNG. Кут огляду пристрою став трохи меншим: 78 градусів проти 94 градусів у Phantom 4. При цьому використовується більш яскравий об’єктив: f/2,2 проти f/2,8 у Phantom 4. Присутній і підвіс з трьохосьовою системою стабілізації, як у флагманських дронів. Та й інші показники радують: до 27 хвилин польоту на одному заряді (28 хвилин у Phantom 4) і максимальна швидкість у спортивному режимі — 65 км/год (72 км / год у Phantom 4).

Квадрокоптер DJI Mavic Pro з камерою 4К

Вага дрона становить 734 грами (1380 г у Phantom 4). Зрозуміло, настільки компактний пристрій вимагає нової батареї: використовується акумулятор вагою 240 грамів на 43,6 Вт·год (3830 мА·год при напрузі 11,4 В). Робочі температури — від 5 до 40 градусів Цельсія.

Mavic Pro навіть в деяких аспектах обходить Phantom 4. Наприклад, він може передавати відеопотік на відстань до 7 кілометрів через новий фірмовий інтерфейс бездротового зв’язку OcuSync. Система також передає відеопотік з роздільною здатністю 1080p (720p у Phantom 4), що дозволяє краще контролювати політ і організовувати якісніші онлайн-трансляції через служби на зразок YouTube, Periscope і Facebook.

Квадрокоптер DJI Mavic Pro з камерою 4К

Єдиний мінус дрона, який може відлякати потенційних покупців — ціна, яка становить $ 1000. Щоб зробити пропозицію ще більш цікавою для невимогливих користувачів, DJI пропонує варіант покупки дрона без пульта в комплекті за $ 750.

DJI також анонсувала шолом Goggles для більш точного контролю за польотом: він оснащується двома екранами Full HD і бездротовим з’єднанням OcuSync з низькими затримками. Вартість цього пристрою, що продається окремо, поки не називається.

Квадрокоптер DJI Mavic Pro з камерою 4К

Якщо ви з тих людей, які бажають йти у ногу з часом, мати найсучаснішу техніку та / або знімати відео з ракурсів, які просто так недоступні, найкращим рішенням стане придбання дрона. Купити квадрокоптер ви можете у нашому магазині техніки Енрон у Вінниці — для цього слід буде зробити замовлення і зачекати кілька днів.