Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Компанія Енрон має власний канал на YouTube

Компанія Енрон має власний канал на YouTube

Не так давно ми розширили наші простори в мережі Інтернет і окрім власного сайту, сторінок ВКонтакті, Фейсбуці та Google+, ми маємо канал на YouTube. Причиною цьому стала активна робота нашого сервісного центру. Окрім того, що наші майстри виконують ремонт комп’ютерної техніки у Вінниці, вони ще й записують процес ремонта ноутбука чи заправки картриджів на відео. При цьому зазначаються всі дії, котрі виконуються у тому чи іншому випадку ремонту техніки.

Відвідавши наш канал на YouTube та зробивши підписку на нього, ви регулярно будете отримувати відеоогляди комп’ютерів, які ми збираємо на замовлення або відео інструкції по заправці картриджів різних виробників.

Компанія Енрон має власний канал на YouTube

Це дозволить вам краще зорієнтуватися при виборі моделі ПК чи комплектуючих до нього. Також ви зможете виконати заправку картриджів самостійно, лиш придбавши чорнила або тонер та слідуючи інструкціям.

Зрозуміла справа, є і складні операції, які вимагають спеціального приладдя — заміна матриці, перепайка чіпа, ремонт материнської плати, заміна інвертора тощо. Відремонтувати щось у таких випадках самостійно все ж не вийде. Але якщо ви не знаєте, які дії будуть виконуватись по відношенню до вашого комп’ютера або принтера і непокоїтесь через це — тепер ви матимете змогу побачити процес ремонту ноутбуків чи ПК.

За вашим бажанням, ми можемо викласти відео із процесом ремонту вашого пристрою в нашому сервісному центрі або процес збирання нового потужного ПК, котрий ви замовите, на каналі YouTube компанії Енрон.