Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Компанія TP-Link представила новинки на CES 2017

На минулій виставці споживчої електроніки CES 2017 в Лас-Вегасі компанія TP-Link представила нові роутери і рішення для «розумного» будинку. На стенді виробника відвідувачі могли ознайомитися з домашньою Wi-Fi системою Deco — роутером з підтримкою нової технології Wi-Fi mesh, що забезпечує швидке і надійне з’єднання з Інтернетом при наявності великої кількості підключених пристроїв. Також був представлений роутер Deco M5 Plus, який об’єднує в собі домашню Wi-Fi систему і технологію Powerline, за рахунок чого користувач отримує більш потужне підключення для бездротових пристроїв по всьому будинку.

Маршрутизатор і репітер TP-Link з підтримкою MU-MIMO

«З огляду на зростаючий споживчий попит, OEM-виробники і постачальники технологій повинні ефективно співпрацювати, щоб відповідати сучасним вимогам до мережевої продуктивності. TP-Link Deco оснащений просунутим Wi-Fi рішенням від Qualcomm, яке допоможе користувачам створити ще більш просте і надійне підключення, ніж коли-небудь раніше», — заявив Рахул Пател, старший віце-президент з питань продукції в Qualcomm Technologies, Inc.

Також на виставці був представлений гігабітний роутер AC2300 Wi-Fi MU-MIMO. З його допомогою користувач може одночасно дивитися 4K-відео і грати в онлайн-ігри. Це стало можливо завдяки підтримці стандарту 802.11ac Wave 2. Даний роутер здатний одночасно підключатися до безлічі пристроїв, перемикаючи кожен з них на кращу частоту Wi-Fi для збільшення продуктивності. З його допомогою також можна пріоритезувати ігри, фільми та інший розважальний контент або ж збільшувати пропускну здатність для пристроїв, які часто використовуються.

Маршрутизатор і репітер TP-Link з підтримкою MU-MIMO

Ще однією новинкою від TP-Link став підсилювач Wi-Fi сигналу RE650. З його допомогою можна розширити зону покриття Wi-Fi по всьому будинку, усунувши «мертві зони», обриви з’єднання та слабкий сигнал у віддалених областях. RE650 сумісний з будь-яким Wi-Fi роутером, точкою доступу або модем-роутером для посилення покриття Wi-Fi і поліпшення продуктивності всіх пристроїв у вас вдома.

«Грунтуючись на 20-річному досвіді TP-Link в області мережевого обладнання, ми продовжуємо привносити інновації та надавати нові мережеві рішення і пристрої Smart Home — новітні з них були представлені в цьому році на виставці CES. Наша головна мета — створити єдине мережеве рішення для всього будинку, яке дозволить забезпечувати високоякісний Wi-Fi в кожній кімнаті, а також розумні пристрої, які дозволять керувати вашим будинком так, як Ви цього хочете «, — зазначив Льюїс Ву, виконавчий віце-президент представництва TP-Link в США.

Маршрутизатор і репітер TP-Link з підтримкою MU-MIMO

Купити потужний роутер на зразок TP-LINK Archer або ж більш доступні мережеві пристрої можна у Вінниці в магазині комп’ютерної техніки Енрон, а також в інтернет-магазині Сконто в онлайн-режимі.