Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Комп’ютерні мишки в магазині Енрон

Комп'ютерні мишки в магазині Енрон

Якщо перед вами постало питання покупки комп’ютерної мишки, але ви не знаєте, як правильно вибрати мишку або у якому магазині — не проблема. Магазин комп’ютерної техніки Енрон працює у Вінниці понад 10 років, а мишки — одна із наших основних асортиментних позицій.

Але для того, аби ви краще уявляли, який маніпулятор вам потрібен, ми розглянемо кілька варіантів. Адже різні пристрої більше підходять для різних цілей. Є кілька критеріїв, згідно яких можна вибрати комп’ютерну мишку.

1. Дротова чи бездротова (радіомишка)? Тут усе залежить від потреб, для яких вам вона потрібна. Якщо при роботі вимагатимуться динамічні дії, наприклад, ви хочете грати в комп’ютерні ігри — краще придбати дротову мишку. У неї не буде затримок курсора, не виникатиме радіоперешкод. До того ж, чим активніше ви рухаєте мишкою — тим швидше сідають батарейки.

Комп'ютерні мишки в магазині Енрон

У випадку, якщо ви збираєтесь використовувати мишку менш активно: для серфінгу в інтернеті, перегляду фільмів, проведення презентацій — краще вибрати бездротового «щура». Це значно розширить мобільність, звільнить вас від зайвих дротів.

2. Оптична або лазерна мишка? Це не одне і те ж, як вважає багато хто. Оптична мишка використовує невелику відеокамеру, яка знімає поверхню на швидкості біля 1000 кадрів в секунду і подає дані на процесор. Такі мишки ще називають світлодіодними, оскільки в них використовується діод (лампочка), що випускає промінь світла, зазвичай червоного кольору.

Лазерні мишки працюють по тому ж принципу, але для сканування робочої поверхні використовують лазер. Його не видно, але тим не менш, такі мишки працюють із більшою точністю, краще підходять знову ж для ігор. Для офісної роботи оптимальною буде оптична мишка.

Комп'ютерні мишки в магазині Енрон

Відомі всім «кулькові» мишки вже втратили свою актуальність, адже потребують додаткового обслуговування, дають невелику точність руху та можуть провисати.

3. Роздільна здатність мишки. Чим вона вище, тим більшу точність руху маніпулятор видає. Роздільна здатність оптичної мишки може досягати 1800 dpi (точок на дюйм), лазерної — ще більше. Для комфортної роботи або гри у більшості випадків достатньо і 800 dpi.

Стосовно цих та інших питань вам із задоволенням дадуть відповідь співробітники нашого магазину. Вони ж дадуть поради стосовно дизайну мишки, додаткових кнопок, функцій. Ми працюємо у Вінниці без вихідних. Якщо ви проживаєте в іншому місті або не маєте часу відвідати магазин — замовити мишку можна в інтернет-магазині Sconto по телефону або в розділі «Компьютерная техника / Мыши» з доставкою по Україні.