Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Корпус Deepcool Genome ROG Certified Edition коштує $ 300

Компанія Deepcool випустила корпус Genome ROG Certified Edition, призначений для створення потужних ігрових комп’ютерів із застосуванням комплектуючих ASUS сімейства Republic of Gamers (ROG).

Корпус Deepcool Genome ROG Certified Edition

Нагадаємо, що корпус Deepcool Genome був представлений на виставці CES 2016 і вже побував не в одній тестовій лабораторії. Головна особливість продукту полягає в наявності вбудованої рідинної системи охолодження. Вона включає 360-мм радіатор і три вентилятори у верхній частині з керуванням методом широтно-імпульсної модуляції (PWM).

Цікавою деталлю є фронтальний резервуар у вигляді подвійної спіралі, що символізує ДНК (звідси назва Genome). Через цю спіраль, забезпечену світлодіодним підсвічуванням, протікає теплоносій.

Корпус Deepcool Genome ROG Certified Edition

Модифікація корпусу Genome ROG Certified Edition виконана в чорно-червоній кольоровій схемі — в стилі ігрових продуктів ASUS. Таким чином, застосовуючи комплектуючі серії ROG, зокрема, материнські плати і дискретні відеокарти, геймери і ентузіасти зможуть надати своїй системі єдиний стилістичний образ.

Крім того, при встановленні компонентів з підсвічуванням ASUS Aura RGB користувачі зможуть зробити дизайн комп’ютера унікальним за допомогою оригінальних світлових ефектів.

Корпус Deepcool Genome ROG Certified Edition

Придбати корпус Genome ROG Certified Edition можна буде за орієнтовною ціною 300 доларів США. Чим кращий, якісніший корпус — тим довше комп’ютер прослужить. Купити корпуси для ПК від різних виробників у Вінниці можна в комп’ютерному магазині Енрон або в інтернет-магазині Сконто. Доступний на вибір широкий асортимент.