Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Корпус Nanoxia CoolForce 2 Rev. B призначений для ентузіастів

Компанія Nanoxia відноситься до числа виробників комплектуючих, які одним зі своїх пріоритетів вважають зворотний зв’язок з покупцями для подальшого вдосконалення модельного ряду. Новий прес-реліз Nanoxia, присвячений виходу на ринок корпусу CoolForce 2 Rev. B, нагадує звіт про роботу над помилками. Особливо підкреслюється, що при внесенні змін до ревізії «B» щодо продукту CoolForce 2 (до слова, виключеного з числа актуальних моделей) були враховані побажання шанувальників бренду.

ПК-корпус Nanoxia CoolForce 2 Rev. B

Модернізація переслідувала дві мети — зробити корпус більш зручним для користувача (англ. User-friendly) і задіяти нові технології. Останнє словосполучення означає, взагалі, банальну заміну роз’єму USB 2.0 на передній панелі портом USB 3.1 Type-C. У свою чергу, підвищення зручності пов’язане зі зміною конструкції передньої стінки корпусу (для швидкого доступу до пилового фільтру) і перенесенням кнопки включення / вимикання LED-підсвічування на панель I/O. Виробник також зазначив наявність знімної панелі AirCover нагорі, яка, з одного боку, служить засобом захисту від шуму і пилу, а з іншого — при необхідності, знімається для кращої циркуляції повітря. На ціну корпусу оновлення не вплинуло: і березнева, і нова ревізії коштують в Західній Європі однаково — трохи менше € 85.

ПК-корпус Nanoxia CoolForce 2 Rev. B

Що стосується прикладних характеристик Nanoxia CoolForce 2 Rev. B, то вони змінилися незначно. Покупцям пропонується просторий Mid-Tower зі сторонами 525 (Д) × 220 (Ш) × 483 (В) мм, його маса дорівнює 9,6 кг. Корпус дозволяє розмістити материнську плату форм-фактору ATX, microATX або Mini-ITX, процесорний кулер висотою до 185 мм, чотири двослотових відеокарти довжиною до 300-430 мм (в залежності від місця розташування встановлених накопичувачів), ATX-сумісний блок живлення, максимум шість 2,5-дюймових накопичувачів, чотири 3,5-дюймових жорстких диски і пару 5,25-дюймових пристроїв.

ПК-корпус Nanoxia CoolForce 2 Rev. B

Для компонентів систем рідинного охолодження посадочних місць не так вже й багато, але прикріпити до стінок корпусу 120- або 240-мм радіатор СРО буде не складно. У комплект поставки CoolForce 2 Rev. B включені три 140-мм вентилятори з крильчаткою салатового кольору. Їх штатна швидкість обертання становить 1100 об/хв. На верхній і нижній панелях є місця для додаткових 120 і/або 140-мм «пропелерів» (максимум 4 шт).

ПК-корпус Nanoxia CoolForce 2 Rev. B

У західноєвропейському роздробі новий корпус з’явиться в другій половині листопада. Купити корпуси для ПК від різних виробників у Вінниці можна в комп’ютерному магазині Енрон або в інтернет-магазині Сконто. Доступний на вибір широкий асортимент.