Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Корпус Xigmatek Eden оснащений RGB-підсвічуванням

Відомий виробник корпусів і систем охолодження Xigmatek представив нову модель корпусу форм-фактору Mid-Tower під претензійною назвою Eden («Едем»). Продукт володіє симпатичним RGB-підсвічуванням на текстурованій лицьовій панелі, акриловим вікном в лівій боковій стінці і знімним пиловим фільтром нагорі.

Корпус Xigmatek Eden з RGB-підсвічуванням

Маркетологи Xigmatek аргументували вибір назви корпусу наступним чином: «»Місце або стан великого щастя, незайманий рай», — так написано про Едем в Оксфордському словнику. Вбудоване RGB LED-підсвічування нашого нового корпусу створює блаженну обстановку навколо, і саме тому він носить ім’я Eden». Загалом, сміливості тайванцям не позичати, а як відреагує публіка на їх маркетингову хитрість, покаже час.

Розміри Xigmatek Eden становлять 470 (Д) × 190 (Ш) × 420 (В) мм, маса в специфікації не вказана. Корпус виготовлений із сталі класу SECC товщиною 0,8 мм і АБС-пластмаси. Внутрішнє компонування новинки нехитре. Внизу передбачений відсік для блоку живлення і жорстких дисків, а вгорі повинні поміститися всі інші комплектуючі.

Корпус Xigmatek Eden з RGB-підсвічуванням

Eden підтримує розміщення всередині наступних компонентів: материнської плати форм-фактору ATX, Micro-ATX або Mini-ITX, семи карт розширення PCI / PCI Express, ATX-сумісного блоку живлення, трьох 3,5-дюймових HDD і двох 2,5-дюймових твердотільних накопичувачів, а також радіатора СРО типорозміру 120 мм. Відзначається, що висота процесорного кулера не повинна перевищувати 160 мм, довжина відеоприскорювачів — 350 мм. Для джерела живлення місця також досить — приблизно 180-200 мм.

Компанію попередньо встановленному на задній стінці 120-мм вентилятору можуть скласти ще п’ять «Карлсонів» того ж типорозміру. Панель введення-виведення, що знаходиться нагорі, представлена ​​кнопками Power і Reset, роз’ємами USB 3.0, USB 2.0 (2 шт.), Гніздами для навушників і мікрофону, а також картрідером SD / TF.

Корпус Xigmatek Eden з RGB-підсвічуванням

Як би Xigmatek не хвалилися своїм дітищем, це не скасовує того факту, що RGB-підсвічування корпусу всього-на-всього семибарвне, причому ні червоного, ні помаранчевого, ні білого серед доступних варіантів немає. Вибирати доведеться з жовтого, світло-зеленого, блакитного, синього, рожевого, бузкового та фіолетового.

Корпус Xigmatek Eden з RGB-підсвічуванням

Сторінка продукту Xigmatek Eden вже деякий час «висить» на сайті канадського інтернет-магазину NCIX. Попереднє замовлення можливе при сплаті 68,98 канадських або 53,10 американських доларів. Купити корпуси для ПК у Вінниці можна в комп’ютерному магазині Енрон або в інтернет-магазині Сконто. Доступний на вибір широкий асортимент.