Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Купити електронну книгу можна в магазині Енрон

Купити електронну книгу

За кілька останніх років у світі, і в Вінниці зокрема, зросла популярність книг різних жанрів. Чи пов’язано це із модою, чи із бажанням розвивати мислення — невідомо. Але одне ми знаємо точно — купувати звичайні, паперові книги має час і може далеко не кожен. І тут на допомогу вам прийдуть інформаційні технології.

Електронна книга — це пристрій, багато в чому схожий на планшетий комп’ютер, але із дещо обмеженим, точніше сказати, спеціалізованим функціоналом. Загалом, електронні книги призначені для накопичення великої кількості текстових документів, книг та їх читання.

Якщо ви вже тут, то, мабуть, розумієте всі переваги електронних книг. Такі пристрої мають компактні розміри, їх зручно брати з собою в подорожі, читати в транспорті або коли є вільний час. У економічному плані також можете зекономити на читанні — безкоштовно скачати декілька сот книг в електронному форматі дешевше, аніж купити стільки ж звичайних. Та і місця вони не займають.

При цьому усьому, електронні книги досить багатофункціональні — мають можливість відтворення музики, відео, туди можна встановити ігри, диктофон зазвичай також є. Даний пристрій здатен дуже довго працювати від акумулятора — батарея майже не розряджається при читанні.

Найбільш відомими та популярними виробниками електронних книг являються компанії: Sony, E-Book, Onyx, Wexler Pocketbook. Усі сучасні моделі випускаються з досить потужним процесором, Wi-Fi адаптером, можливістю перетворювати текст в аудіо і слухати книгу.

Якщо ви бажаєте придбати електронну книгу і не знаєте де чи не маєте часу шукати — можете завітати до магазину комп’ютерної техніки Енрон або замовити електронну книгу в інтернет-магазині Sconto у розділі «Портативная техника / Электронные книги». Ви можете у будь-який день зателефонувати нам та уточнити детелі.