Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Купити мультимедійну акустику Sven можна в Енроні

Купити колонки Sven у Вінниці

Сьогодні, коли практично в кожного є ноутбук або інші пристрої із вбудованими динаміками, думок про те, щоб придбати ще й колонки або акустичну систему із сабвуфером може не виникати. А даремно, оскільки наявність якісної акустики у кімнаті дозволить Вам отримати ряд переваг.

Звісно, потужні колонки знадобляться не завжди, тому слід розуміти, коли така покупка буде доречною. Коли треба купувати потужну акустичну систему: Ви любите музику, бажаєте поринути у фільм або комп’ютерну гру, працюєте зі звуком. Купувати додаткові колонки не слід, якщо Ви усім цим не займаєтесь. Проте, всі схиляються до першого варіанту.

Купити сабвуфер та колонки Ви зможете у комп’ютерному магазині Енрон у Вінниці. Акустична система дозволяє досягти звучання високої якості, зручно регулювати гучність, до того ж вона досить портативна. На сьогодні великої популярності набувають акустичні системи (сабвуфер + 5 колонок-сателітів), які можна розмістити у різних кутах кімнати і отримати по-справжньому об’ємний якісний звук.

Одними із таких акустичних систем є Sven HT-435R та Sven HT-435D, які Ви можете придбати у магазині комп’ютерної техніки Енрон. Сумарна потужність і габаритні розміри моделі Sven HT-435R оптимально підходять для озвучування невеликих кімнат. У якості матеріалу для корпусів колонок використовується MDF, що дозволяє отримати вільне від сторонніх шумів звучання акустичної системи. До того ж, її зовнішній вигляд відмінно поєднується з домашнім інтер’єром.

Комплект роз’ємів вбудованого підсилювача дозволяє підключати до акустики Sven джерела двоканального стерео і багатоканального 5.1 сигналу. Вбудований процесор DSP забезпечує якісне відтворення стерео сигналу усіма колонками акустичної системи. Для зручності налаштування, функції кнопок, розташованих на передній панелі сабвуфера, дублюються за рахунок бездротового пульта дистанційного керування, який є в комплекті.

Колонки Sven Sven HT-435R мають вбудований 5.1-підсилювач, пульт дистанційного управління та панель керування на сабвуфері, додатковий стереовхід (AUX) та світлодіодну індикацію режимів роботи. Акустичні системи Sven порадують Вас легкістю у використанні, функціональністю і незмінною якістю, характерною для всієї продукції від Sven. А демократична ціна на них у магазині Енрон не стане важким випробуванням для сімейного бюджету.