Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Купити смартфон у Вінниці простіше простого

Купити смартфон у Вінниці

Ви давно вже мрієте купити смартфон, але не впевнені, що це вам дійсно потрібно або не можете визначитись, які функції вам знадобляться, а які ні? Прийшовши в магазин, де ці пристрої продаються, вас проти вашої волі переконують, що оцей дорогий телефон — те, що треба? Краще довірити такий відповідальний крок людям, що в цьому розуміються.

Для початку, давайте визначимось, для чого ж смартфон взагалі потрібен? Адже це не простий телефон, з якого можна подзвонити близьким чи написати СМС. Сучасні мобільні пристрої швидше нагадують комп’ютер, підтримують офісні програми, ігри, браузер… І ось кілька способів, як можна застосувати смартфон:

1. Для здійснення дзвінків. Тут все просто — можна обмежитися бюджетною моделлю смартфона, зі слабкими технічними характеристиками.

2. Доступ до Інтернету. Для злагодженого серфінгу в мережі без «глюків», а також для інших функцій, які ви будете використовувати, підійде «середня» модель смартфона будь-якого виробника, що має 1 Гб оперативної пам’яті, двохядерний процесор. Того ж вистачить, щоб читати книги чи слухати музику.

3. Фото-, відеозйомка. Тут все залежить від рівня, на який ви орієнтуєтесь і пріоритетне значення матимуть параметри камери. Для того, щоб зафіксувати якийсь момент, остатньо камери в 5 мегапікселів, але для отримання якісного зображення необхідний сучасний смартфон з камерою 13 чи 21 мп.

Купити смартфон у Вінниці

4. Основна мета — ігри. Так, про це також не варто забувати. Якщо ви купуєте смартфон для цієї мети, вам однозначно потрібна буде сучасна модель з потужними технічними характеристиками, що буде «тягнути» всі ігри та програми.

5. Навігація та карти. Нерідко смартфони використовуються в дорогі у якості навігаторів або у аналогічних цілях. В такому разі, вам знову ж не потрібен потужний гаджет, вистачить і «середнього».

Комп’ютерний магазин Енрон пропонує придбати смартфони різних виробників для різних потреб в Вінниці. Допоможуть вам у цьому наші досвідчені співробітники. Працюємо без вихідних. Якщо у вас обмаль часу, ви можете замовити смартфон моделі, що вас зацікавила, в інтернет-магазині Sconto, зайшовши у розділ «Телефоны GSM и смартфоны». Обов’язково зателефонуйте нам, щоб отримати більш детальну інформацію.