Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Купуйте стильні навушники Marshall Major у Енроні

Навушники Marshall Major

У світі, де з кожним днем шуму стає все більше, а приємного звукового контенту все менше — виникає потреба у покупці навушників. Вони дозволять Вам слухати лише ті музичні композиції, котрі до вподоби Вам.

У той же час, Вас перестане дратувати техногенний шум навколо, Ви не будете знати «як справи» у пасажирів біля Вас. Якщо потрібно купить якісні навушники із відмінним звучанням — варто зупинити свій вибір на Marshall Major. Цей чудовий за всіма параметрами пристрій легко можна придбати у комп’ютерному магазині Енрон.

Marshall Major

Навушники Marshall Major

Marshall — це відомий бренд і побутує думка, що за нього Ви сильно переплачуєте. Так от, з цього приводу можете не перейматися, адже є багато лінійок навушників за таку ж ціну, які звучать значно гірше. Якщо плата за напис Marshall і закладена у вартість, то якість звуку, дизайн і матеріали залишаються на висоті. Навушники дуже приємно виглядають, їх не можна назвати важкими, чудово «сидять», слухати музику можна дуже довго без дискомфорту. Функціональне кріплення дозволяє скласти навушники, після чого Major можна покласти до кишені куртки.

Деякі технічні характеристики Marshall Major — динаміки: 40 мм, чутливість: 121 +- 3 дБ, опір: 32 Ом, діапазон: 20-20000 Гц. Використовується штекер: 3,5 мм; а в комплекті є 6,3 мм.

Marshall Major справді варті своєї ціни. Це зручний і досить екзотичний продукт в Україні. Марка Marshall зустрічається досить рідко і не в кожному магазині в Вінниці їх можна купити. Основні переваги Marshall Major: гарне співвідношення «ціна-якість», цікавий дизайн і матеріали, гарна якість звуку. Marshall Major можуть стати прекрасним варіантом подарунка, чудово підійдуть у якості навушників в офіс або в дорогу.

Marshall Major FX

Навушники Marshall Major

Окрім стандартних Marshall Major, в комп’ютерному магазині Енрон можна купити навушники Marshall Major FX. Це навушники для Apple iPhone, iPod і iPad від компанії-виробника Marshall. Вони однозначно порадують усіх меломанів і просто любителів звучання найвищої якості. І це не дивно, адже звучать навушники кристально чисто, яскраво та максимально природно.

Дизайн навушників Marshall Major FX був також розроблений компанією Marshall. Все прораховано до дрібниць, починаючи від того, як навушники лежать в коробці, і закінчуючи складним механізмом і логотипом Marshall, нанесеному на вініл. Marshall Major зручно і щільно сидять, за рахунок цього забезпечується чудова шумоізоляція. Витий провід не зможе заплутатися і за потреби Ви отримаєте стільки довжини, скільки буде потрібно. Звучання і зовнішній вигляд навушників Marshall Major FX запам’ятовуються надовго.

Особливістю навушників Marshall Major FX є наявність мікрофона і пульта управління, які знаходяться на дроті. Вага навушників досить незначна. До того ж, їх дизайн настільки вдалий, що вони можуть без всякого дискомфорту для власника висіти на шиї в ті моменти, коли він музику не слухає.

Кабель навушників настільки ж незвичний, наскільки незвична сама модель. Він частково прямий і частково кручений. Вита частина розташована ближче до навушників. Підключення кабелю одностороннє.

Навушники Marshall Major

Пульт управління пристроєм дещо товстіший, аніж сам кабель. З одного боку є отвір для мікрофона і кнопка для дистанційного керування. Інструкція щодо її використання наведена на коробці і в інструкції. У навушниках Marshall Major є дух консерватизму.  Ретро-дизайн дуже пізнаваний. Багато що було запозичено з оформлення найперших навушників.

Навушники Marshall забезпечать Вам якісне звучання музики, чудову шумоізоляцію та естетичну насолоду. Придбати навушники Marshall Major та Marshall Major FX не складе труднощів. Для цього достатньо відвідати комп’ютерний магазин Енрон у місті Вінниця. У нас можна купити навушники Marshall чорного та білого кольорів.