Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

LG буде випускати дві преміальні лінійки телевізорів

LG повідомила про випуск лінійки телевізорів SUPER UHD 2017 року, що отримала екрани з технологією Nano Cell. Разом з тонкими OLED-телевізорами сімейства LG SIGNATURE W, вперше представленими місяць тому на виставці CES 2017, компанія LG покладає великі надії на розвиток відразу в двох преміальних сегментах телевізійної індустрії, що дозволить збільшити частку компанії LG на глобальному ринку телевізорів. Представники LG вважають, що подібна стратегія дозволить збільшити частку компанії на глобальному ринку телевізорів.

OLED-телевізори сімейства LG SIGNATURE W

У ОLED-телевізорах компанії LG реалізовані найсучасніші технології відображення інформації: кожен піксель на екрані вмикається і вимикається незалежно від інших. Серія пристроїв 2017 року також ще отримала технологію звучання Dolby Atmos, яка сприяє створенню багатошарової звукового середовища.

Компанія почне продажі п’яти моделей 4K OLED-телевізорів в Кореї. На ринок вийдуть LG 77 / 65W7, LG 77 / 65G7, LG 65 / 55E7, LG 65 / 55C7 і LG 65 / 55B7. Третє покоління лінійки телевізорів LG SUPER UHD TV оснащене технологією Nano Cell: частинки розміром близько одного нанометра забезпечують точну і реалістичну передачу кольору. Можливість поглинання зайвого кольору дозволяє новим LCD-екранам фільтрувати потрібні кольори з більш високою точністю.

OLED-телевізори сімейства LG SIGNATURE W

У всіх OLED- і SUPER UHD-телевізорах компанії 2017 року передбачена функція Active HDR. Вона відповідає за підвищення яскравості зображення і детальне відтворення тіней при перегляді контенту з розширеним динамічним діапазоном. Також в модельному ряду реалізована функція HDR Effect, яка обробляє контент в стандартному форматі, збільшує яскравість в окремих областях, підсилює контраст і підвищує точність виведення зображень. Крім того, новітня операційна система webOS для телевізорів з підтримкою технології Smart TV робить всю лінійку преміальних телевізорів компанії LG значно зручнішою.

Очікується, що вже в наступному місяці на корейському ринку і в США стартують продажі моделі LG SIGNATURE OLED TV W. Телевізори лінійки SUPER UHD з технологією Nano Cell з’являться на прилавках магазинів трохи пізніше — через 1-2 тижні. В Україні обидві преміальні лінійки надійдуть в продаж у другому кварталі поточного року.

OLED-телевізори сімейства LG SIGNATURE W

Замовити LCD-телевізор з підтримкою роздільної здатності 4К або купити монітор LG із високою роздільною здатністю та для ігор можна в комп’ютерному магазині Енрон або замовити в інтернет-магазині Sconto на сайті чи по телефону.