Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

LG V20 надійде в продаж на цьому тижні

Компанія LG оголосила, що вже на цьому тижні відбудеться старт продажів мультимедійного смартфона LG V20. Спочатку новинка з’явиться на батьківщині виробника в Південній Кореї, а потім протягом наступних тижнів апарат стане доступний для замовлення в країнах Північної і Латинської Америки, Азії та Близького Сходу. Серед ключових особливостей LG V20 варто, в першу чергу, відзначити наявність професійних функцій для роботи з аудіо і відео, які недоступні на мобільних пристроях інших компаній. Виробник позиціонує LG V20 як смартфон для створення медіаконтенту, що відрізняється високою якістю зображення і звуку.

Флагманський смартфон LG V20 з подвійною камерою

Усередині встановлений флагманський чотирьохядерний процесор Qualcomm Snapdragon 820, завдяки чому апарат підтримує велику кількість ексклюзивних функцій. Наприклад, Steady Record 2.0 за рахунок технологій електронної та цифрової стабілізації зображення нейтралізує тремтіння камери під час зйомки. Крім цього, LG V20 використовує лінійну імпульcно-кодову модуляцію 24 біт / 48 кГц для забезпечення високої якості запису звуку. Але, що більш важливо, LG V20 не тільки записує звук в Hi-Fi якості, а й відтворює його за допомогою цифро-аналогового перетворювача Hi-Fi Quad DAC, усуваючи при цьому до 50% спотворень і шумів.

Флагманський смартфон LG V20 з подвійною камерою

Як запевняє LG, завдяки HD-аудіорекордеру і трьом AOP-мікрофонам користувачі можуть створювати аудіозаписи студійної якості. Розробка музичної складової LG V20 проходила за участю виробника портативних аудіопродуктів B&O PLAY.

LG V20 також пропонує широкі можливості фото- і відеозйомки. Смартфон оснащений подвійною основною камерою, яка дозволяє робити ширококутні знімки. Гібридний автофокус дає можливість швидко наводитися на об’єкт зйомки, а в режимі «Автозйомка» камера при виявленні особи в кадрі автоматично зробить знімок.

Флагманський смартфон LG V20 з подвійною камерою

LG V20 став першим в світі смартфоном, що поставляється разом з новою операційною системою Android 7.0 Nougat і функцією пошуку в додатках In Apps від Google. Корпус новинки виконаний з легкого і в той же час міцного алюмінію класу AL6013, а верхні і нижні частини посилені силіконовим полікарбонатом, що відповідає вимогам для проходження тесту збройних сил США MIL-STD 810G на ударостійкість при перевезеннях.

В LG V20 також доступна нова функція Signature Wallpaper, яка дозволяє створити підпис на другому дисплеї і отримати добірку фонових зображень з великою літерою, цифрою або символом, яку ви написали.

Флагманський смартфон LG V20 з подвійною камерою

Вартість і терміни початку продажів LG V20 в Україні будуть озвучені пізніше. Разом із тим, придбати смартфони LG раніших версій, серед яких і вище згадані минулорічні G5 та V10, можна у магазині комп’ютерної техніки Енрон, швидко та доступно, як і в інтернет-магазині Сконто.