Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Лінійка офісних принтерів Canon i-SENSYS: в ногу з часом

Будь-який принтер або МФУ (БФП, багатофункціональний пристрій, але МФУ — звичніше) зобов’язаний бути ергономічним і функціональним. Ці критерії вкрай важливі в офісі, коли доступ до пристрою забезпечується відразу декільком співробітникам. Дроти — вчорашній день. Особливо з урахуванням того, що у всіх є смартфон з доступом в інтернет і навіть з NFC. Нові принтери і МФУ i-SENSYS від Canon максимально просто «спілкуються» з користувачем, так як вони використовують популярні хмарні сервіси та інші бездротові технології.

Чим простіше співробітникам взаємодіяти з друкуючим пристроєм, тим ефективніше вони працюють. Тому немає нічого дивного в тому, що сучасні принтери і МФУ отримують ряд корисних функцій, що базуються на бездротових технологіях. Компанія Canon — передовик в цій області.

Лазерний принтер принтерів Canon i-SENSYS

Серія i-SENSYS, про яку піде мова далі, володіє всіма основними функціями, що полегшують взаємодію з пристроями друку. Ми все рідше користуємося носіями інформації, але все більше зберігаємо дані в хмарі. Тому пристрої i-SENSYS працюють з популярними середовищами Apple AirPrint, Mopria і Google.

Ми все частіше генеруємо контент за допомогою смартфонів і планшетів. Тому нова лінійка підтримує бездротові технології NFC і Wi-Fi, а для операційних систем Android і iOS розроблені відповідні програми. При цьому принтери і МФУ Canon i-SENSYS компактні, але похвалитися високою швидкодією і енергоефективністю. Пропонуємо познайомитися вам з трьома найцікавішими моделями.

Лазерний принтер принтерів Canon i-SENSYS

Canon i-SENSYS LBP252dw

Canon i-SENSYS LBP252dw — це лазерний чорно-білий принтер формату A4. Призначений для невеликих робочих груп, що витрачають від 750 до 3000 сторінок на місяць. Пристрій відрізняється невеликими розмірами (400x377x298 мм), тому не займе в офісі багато місця. Проте касета для паперу вміщує 250 аркушів, але при бажанні завжди можна придбати додатковий лоток ще на 500 аркушів.

Продуктивність i-SENSYS LBP252dw на рівні: 33 сторінки за хвилину при односторонньому друці і 17 сторінок — при двосторонньому. Час виходу першого аркуша — приблизно 6 секунд. У бездротовому режимі принтер споживає до 1,5 Вт електроенергії. i-SENSYS LBP252dw отримав 5-рядковий РК-дисплей і апаратні клавіші управління. Принтер оснащений інтерфейсом USB, можливий друк документів із зовнішнього накопичувача.

Лазерний принтер принтерів Canon i-SENSYS

Переваги Canon i-SENSYS LBP252dw:

  • Підтримка Adobe PostScript для легкої інтеграції в мережу.
  • Підтримка хмарного сервісу Apple AirPrint.
  • Підтримка віртуального принтера Google.
  • Наявність мобільного додатку для операційних систем Android і iOS. Можливість друку зі смартфонів і планшетів за рахунок функцій мобільного друку.
  • Захист документів при віддаленому друку за допомогою PIN-коду.
  • Високі швидкість і якість друку.
  • Можливість розширити базову функціональність за рахунок інсталяції більш ємних касет на 500 аркушів і картриджа 719 Н на 6400 сторінок.
  • Можливість повної відмови від дротів. Зокрема, друк з зовнішніх накопичувачів.
Лазерний принтер принтерів Canon i-SENSYS

Canon i-SENSYS LBP253x

Canon i-SENSYS LBP253x — це чорно-білий лазерний принтер формату А4 аналогічної спрямованості, що і в i-SENSYS LBP252dw. Пристрій витримує те ж навантаження: від 750 до 3000 сторінок на місяць. В принципі, ці моделі дуже схожі. Тільки i-SENSYS LBP253x отримав більш інформативний кольоровий сенсорний дисплей з діагоналлю 9 сантиметрів. Друге нововведення — підтримка NFC.

Окремо відзначимо підтримку сервісу під назвою uniFLOW. З його допомогою моделі i-SENSYS LBP253x і i-SENSYS MF729Cx можуть бути інтегровані в систему управління документообігом Canon. Зокрема, uniFLOW має вбудовану систему звітності про всі витрати на операції друку, копіювання та сканування. Власнику видається точна інформація про те, скільки витрачається витратних матеріалів, хто саме їх витрачає, що дозволяє компанії серйозно економити.

Лазерний принтер принтерів Canon i-SENSYS

Також система uniFLOW дає можливість членам робочої групи відправляти конфіденційні дані на будь-який мережевий принтер, але роздруковувати документи тільки тоді, коли користувач знаходиться безпосередньо біля принтера. До того ж адміністратори самостійно встановлюють правила, як і де друкувати документи. Виходить, що всі конфіденційні дані знаходяться під наглядом. Це допомагає запобігти будь-яким витокам інформації.

Нарешті, uniFLOW надає користувачам можливість швидко та легко сканувати і стискати відскановані документи відразу ж на електронну пошту, а також файлові системи Microsoft SharePoint і Therefore від самої Canon.

Лазерний принтер принтерів Canon i-SENSYS

Canon i-SENSYS MF729Cx

Canon i-SENSYS MF729Cx — це кольоровий лазерний багатофункціональний пристрій формату A4. При цьому девайс вийшов компактним (430x484x479 мм). Крім функцій друку, сканування та копіювання, підтримується опція факсу. Бездротові способи передачі даних — Wi-Fi і NFC — на місці. Хмарні сервіси Apple AirPrint, Mopria, а також віртуальний принтер Google — теж.

МФУ призначено для інтеграції в невелику робочу групу з документообігом від 750 до 2000 сторінок на місяць. Основна касета вміщує 250 аркушів, але є можливість придбати додатковий лоток ще на 250 аркушів. Лоток прийому паперу вміщує 125 аркушів паперу.

Лазерний принтер принтерів Canon i-SENSYS

Продуктивність для кольорового лазерного друку гідна — до 20 сторінок за хвилину. Двосторонній друк підтримується. Копіювання виконується з тією ж швидкістю. Сканування документів в залежності від обраної роздільної здатності (максимальна — 9600х9600 точок на дюйм) становить в середньому 20 зображень за хвилину.

Придбати лазерний чи струменевий принтер Canon, HP, Epson у комп’ютерному магазині Енрон, Ви можете замовити та купити принтер в інтернет-магазині Sconto. Це обійдеться Вам дещо дешевше, до того ж, не доведеться відриватися від справ і йти в магазин.