Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Материнська плата ASUS Maximus VIII Extreme

Хороша традиція ASUS: відразу ж після анонсу нової платформи від AMD або Intel тайванська компанія відразу ж представляє публіці круті материнські плати серії ROG (Republic of Gamers). Зустрічайте саму «прокачану» модель в лінійці Maximus VIII — геймерських материнських плат на базі чіпсета Z170, готову дати гідну відповідь на будь-який виклик!

Для встановлення процесора передбачений сокет LGA1151. Окрім того, «мама» налічує відразу чотири PCI Express x16. Для оперативної пам’яті передбачено слоти 4x DIMM, підтримується «оперативка» DDR4-2133-3866, до 64 Гбайт.

Материнська плата ASUS Maximus VIII Extreme

Висока продуктивність комп’ютера означає більший комфорт під час гри, а значить і більш високі шанси на перемогу. Завдяки оригінальній Т-подібній топології підключення слотів оперативної пам’яті DDR4 збільшується її розгінний потенціал. Саме це дозволяє досягти більш високих частот при розгоні модулів пам’яті на нових материнських платах ASUS: більше 3866 МГц при залученні всіх слотів.

Дана материнська плата має високоякісну аудіосистему, включаючи цифро-аналоговий перетворювач (ЦАП) ESS ES9023P з технологією Hyperstream, тактовий генератор з низьким джиттером, конденсатори Nichicon, підсилювач для навушників з рівнем вихідної напруги 2 ВRMS і контролер Sonic SenseAmp.

SupremeFX 2015 також пропонує зручний інструмент для налаштування параметрів звучання і звукових ефектів Sonic Studio II і технологію шумозаглушення Perfect Noise. Для загального поліпшення якості звучання служить функція Casting Enhancer. Вона знижує рівень шумів, підсилює низькі частоти і робить звук більш деталізованим.

Материнська плата ASUS Maximus VIII Extreme

Функція Perfect Voice видаляє навколишній шум, забезпечуючи чіткий звук і голосовий чат в іграх. Щоб насолодитися віртуальним просторовим звучанням в форматі 7.1 за допомогою звичайних навушників досить одного клацання мишки. Інші функції — Reverb, Bass Boost, Equalizer, Voice Clarity і Smart EQ — дозволяють налаштувати особливості звучання.

Дискова підсистема може похвалитися наявністю відразу двох портів SATA Express. Зустрічаємо також інтерфейс U.2 для накопичувачів, що підтримують NVMe. На платі передбачено відразу кілька посадкових отворів, так що підійдуть накопичувачі довжиною до 42 мм, 60 мм, 80 мм і навіть 110 мм. Материнська плата ASUS Maximus VIII Extreme

На базі Maximus VIII Extreme реально зібрати дуже потужну систему. Без 3-Way SLI / CrossFire, звичайно, але сюди явно напрошується парочка GeForce GTX 980 Ti, потужний процесор на кшталт Core i7-6700K, швидкі твердотільні накопичувачі і контур якісної СВО. Звичайні металеві радіатори Maximus VIII Extreme відмінно справляються з охолодженням. Максимальна температура — 65 градусів, цілком комфортний робочий показник.

Такі плати, як Maximus VIII Extreme, демонструють всім любителям комп’ютерного заліза той максимум, якого можливо досягти із застосуванням платформи LGA1151 і процесорами Intel Skylake. Їх називають іміджевими.

Очевидно, що абсолютній більшості користувачів підійдуть менш наворочені моделі. Купити або замовити ігрову або просто потужну материнську плату від Asus чи іншого виробника є змога у комп’ютерному магазині Енрон. І нарешті, умільцям вдалось «розігнати» процесор на базі цієї материнки до рекордних 6808 МГц.