Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Майбутні зміни у Windows 10 після оновлення Creators Update

Компанія Microsoft зробила офіційну заяву, в якій розповіла про новий режим Game Mode (ігровий режим) в Windows 10 і заявила, що він обов’язково вийде в новому оновленні Creators Update.

Новий ігровий режим дійсно прибирає зайве навантаження на систему (зокрема на процесор і оперативну пам’ять) і збільшує мінімальну та середню частоту кадрів в грі. Згодом Game Mode стане ефективнішим, а кількість FPS в іграх зросте ще сильніше.

Оновлення Windows 10 Creators Update

Бажаючі випробувати свіжий апдейт можуть вже скачати попередню збірку під номером Build 15019 і протестувати ігровий режим. Він активується в налаштуваннях системи, або вмикається в самій грі за допомогою виклику ігрового меню (клавіша G). Всі інші отримають оновлення навесні, коли Windows 10 оновиться до Creators Update.

Окрім цього, за повідомленням профільного видання Petri, компанія Microsoft працює над створенням хмарної версії Windows 10 під назвою Cloud Shell.

Оновлення Windows 10 Creators Update

Як заявляє джерело, з посиланням на ряд експертів, Cloud Shell є версією ОС Windows 10, яка знаходиться на хмарі, а людина взаємодіє з нею через спеціальний інтерфейс. Тобто власник новинки не буде нічого встановлювати на свій комп’ютер, а сама операційна система буде просто транслюватися на дисплей через Інтернет.

Користувачі Cloud Shell отримають доступ до повноцінної Windows 10 без «гальм» і зависань, з будь-якого, навіть найбільш слабкого пристрою, де б вони не знаходилися. Головним фактором в цьому випадку виступає адекватна швидкість інтернету.

Оновлення Windows 10 Creators Update

Комп’ютерна фірма Енрон радить вам придбати та встановити Windows 10 якомога швидше, адже це питання зручності, доступу до сучасних можливостей та підвищення безпеки ваших персональних даних. Також ви можете придбати пристрої із встановленою Windows 10купити ноутбук, планшет або пристрій 2-в-1 у Вінниці.