Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Механічна ігрова клавіатура HyperX Alloy FPS на CEE 2016

Компанія Kingston стала відома публіці завдяки виробництву широкого спектра запам’ятовуючих пристроїв: оперативної пам’яті, flash-накопичувачів, карт пам’яті, а останнім часом твердотільних дисків. Відносно недавно вони вирішили освоїти ще одну сферу діяльності, а саме — ігрову периферію. І почали досить успішно. Виділили лінійку для ентузіастів HyperX в окремий бренд, яка включає в себе ігрові аксесуари і комплектуючі для геймінгу і оверклокінгу: оперативну пам’ять, SSD-накопичувачі, гарнітури та ін. Відповідно туди потрапило і кілька серій оперативної пам’яті. Але ж ігрова периферія — це, перш за все, клавіатури і миші. І де ж вони, запитають з подивом читачі? Адже навіть килимки є в асортименті. Ну що ж, знайомтеся, перша механічна клавіатура нового старого бренду — HyperX Alloy FPS.

Ігрова клавіатура HyperX Alloy FPS

Технічні характеристики HyperX Alloy FPS:

 • Підключення: дротове, USB 2.0
 • Частота опитування: 1000 Гц
 • Тип: геймерська
 • Кількість клавіш: 104
 • Ресурс натискання клавіш: 50 млн.
 • Тип клавіш: механічні, Cherry Blue
 • Зміна кута нахилу корпусу: так
 • Обробка одночасних натискань: 6КRO / NKRO
 • Довжина шнура USB: 1,8 м
 • Матеріал обплетення: нейлон
 • Матеріал: пластмаса / метал
 • Колір: чорний
 • Підсвічування: є, червоне
 • Розміри (Д х Ш х В): 442 x 129 x 36 мм
 • Маса: 995 г
 • Середня вартість: 130 $
Ігрова клавіатура HyperX Alloy FPS

Зовнішність у HyperX Alloy FPS досить мінімалістична і стильна. Технічно її можна віднести до набираючого нині популярність класу механічних клавіатур типу «скелетон», в якому механізм клавіш знаходиться частково зовні, а не втоплений в корпус. Контурів останнього практично не видно, якщо не брати до уваги верхнього правого кута. Під клавішами знаходиться суцільна металева пластина.

Розкладка абсолютно стандартна, і не вимагатиме часу на освоєння у тих, хто володіє методом «сліпого друку». Клавіша F1 знаходиться на своєму законному місці, над цифрою «2». Лівий Shift довгий, як і повинно бути. Англійські букви вигравірувані в лівому верхньому кутку ковпачків клавіш. Кирилиця нанесена поруч — трохи правіше і нижче, але теж в зоні, де знаходяться світлодіоди підсвічування. А це означає, що підсвічування написів вийде добре помітним. Кнопки мають «циліндричну» форму, з поглибленням посередині.

Ігрова клавіатура HyperX Alloy FPS

Одна з безперечних переваг «скелетону» — легкість очищення від пилу. Достатньо зняти ковпачки та протерти (помити, продути — за бажанням) поверхню підкладки від сміття. А допоможе в цьому комплектний ключ, хоча навіть і без нього знімаються клавіші досить легко. В комплекті є і вісім додаткових кнопок червоного кольору для заміни WASD-блоку (на них нанесено тактильно помітний рельєф) і цифр 1, 2, 3 і 4.

Мультимедійні можливості клавіатури обмежуються функціональними клавішами F6-F11, які в поєднанні з Fn дозволяють запускати, перемикати і зупиняти треки програвача і регулювати системну гучність звуку. Поєднання F12 + Fn активує «ігровий режим», при якому відключається кнопка Win (щоб не викидало з гри при випадковому натисканні). Відповідний індикатор даного режиму спалахує на клавіатурі у верхньому правому куті.

Ігрова клавіатура HyperX Alloy FPS

У якості механічних перемикачів тут використовуються оригінальні Cherry MX Blue, з циклом напрацювання на відмову в 50 млн натискань. Як уже згадувалося раніше, корпус самої клавіатури досить тонкий. Дві третини висоти набрані за рахунок виступаючих механізмів клавіш і кнопкових ковпачків над ними. Ряди клавіш не мають яскраво вираженого нахилу в поперечній площині і однаково комфортні як при розгорнутих ніжках, так і при складених. Ніжки додають до загальної висоти корпусу всього 7 мм.

Кабель в красивій чорно-червоній обплітці має довжину в 1,8 м, а відгалуження від нього — це ще 30 додаткових сантиметрів. На пластиковій частині роз’ємів з одного боку відображено їх призначення у вигляді маленьких піктограм, а з іншого вибитий логотип HyperX. Шнур відрізняється середньої жорсткістю і порівняно легко запам’ятовує і зберігає надану йому форму.

Ігрова клавіатура HyperX Alloy FPS

Підсвічування червоного кольору виглядає дуже добре. Як латинські, так і кириличні символи зчитуються відмінно в темряві і при світлі. Підсвічування має п’ять рівнів яскравості і може бути вимкнене повністю (регулюється поєднанням кнопки Fn і стрілок «вгору» і «вниз»). Є і шість світлових ефектів (перемикаються поєднанням кнопки Fn і стрілок «вліво» і «вправо»): постійного світіння, режиму «дихання», підсвічування останніх натиснутих кнопок, світлової хвилі (розходиться від натиснутої кнопки), хвилі проходять зліва направо, підсвічування виключно набору кнопок, що складається з WASD, «1», «2», «3» і «4», Ctrl і пробіл.

HyperX Alloy FPS не має програмного забезпечення або вбудованої пам’яті. Користувачеві доступне керування яскравістю і ефектами підсвічування, увімкнення ігрового режиму з блокуванням клавіші Win і управління медіа-програвачем та гучністю звуку. За допомогою вбудованого USB-порту можна заряджати мобільні пристрої.

Ігрова клавіатура HyperX Alloy FPS

Вцілому, HyperX Alloy FPS — стильна механічна клавіатура з оригінальним зовнішнім виглядом, відмінним гравіруванням, красивою червоною підсвіткою клавіш і повним Anti-Ghosting. Це перша проба пера для компанії в даній сфері, яка вказує на те, що скоро в лінійці HyperX з’являться інші клавіатури і, можливо, ігрові миші.

Дана клавіатура позиціонується як ігровий пристрій для FPS-жанру. Вона також відмінно підходить для набору тексту, а деяким користувачам саме для цього вона і потрібна, тому що спрацьовування клавіш має нелінійний характер. Якщо виробник все ж вирішить випускати цю клавіатуру з повним асортиментом перемикачів — Cherry MX Black, Red і Brown, а не тільки з Blue, вона безумовно буде користуватися скаженою популярністю.

Ігрова клавіатура HyperX Alloy FPS

У комплекті з пристроєм йде набір змінних клавіш WASD червоного кольору, знімний кабель в оболонці і захисний чохол для перенесення і зберігання. Придбати клавіатуру можна за орієнтовною ціною 3200 гривень.

Щоб купити геймерські клавіатури, мишки, комплекти, а також більш прості моделі у Вінниці, звертайтесь до магазину комп’ютерної техніки Енрон або інтернет-магазину Сконто.