Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Ми допоможемо повернути важливу для вас інформацію

Відновлення інформації

Як говориться у відомому прислів’ї — «Маючи не цінуємо, втративши — плачемо». Справді, людина усвідомлює цінність чого або тільки в разі втрати. Це дуже доречно описує ситуацію з втратою інформації з жорстких дисків, флешок та інших пристроїв. Іноді вартість інформації в десятки і сотні разів дорожче вартості всього комп’ютера. Якщо у Вас пропала справді цінна інформація, фахівці сервісного центру Енрон у Вінниці зможуть Вам допомогти.

Незалежно від того, з якими накопичувачами ви працювали до того, як вони вийшли з ладу або ж дані загубилися, ми відновимо втрачену інформацію. Що стосується саме жорстких дисків, то нашим спеціалістам завжди вдавалося відновити інформацію з HDD будь-яких виробників.

Наші кваліфіковані майстри у Вінниці, використовуючи новітні досягнення в сфері відновлення інформації, повернуть ваші дані після механічних пошкоджень дисків, після форматування, видалення і збоїв файлової системи.

Але слід пам’ятати, що для вдалого відновлення інформації потрібна і ваша, так сказати, допомога. Перш за все, не слід хвилюватися при пошкодженні накопичувача. Це ніяким чином не допоможе зберегти ваші дані (ми так вважаємо).

Відновлення інформації

Не намагайтесь відновити інформацію програмками з Інтернету власними силами (найчастіше, це призводить до повної втрати можливості відновлення). Також не слід вмикати пристрій, не пробуйте форматувати, записувати або переносити на нього інформацію. Таким чином шанси на успішне відновлення даних будуть найвищі.

Таку процедуру у Вінниці ми можемо виконати тільки в нашому сервісному центрі, де є чиста кімната в приміщенні без пилу. Це робиться, оскільки навіть пил може нанести ушкодження вашому диску. Частіше всього потрібно повернути дані з USB флешок і карт пам’яті, які були втрачені після форматування, пошкоджень статичною електрикою, в результаті механічних пошкоджень, зламаних контактів або «утоплення» флешки.

Наші інженери можуть відновити інформацію після логічних пошкоджень пам’яті або ж при виході деяких дисків з ладу. Також не має значення, котру операційну систему ви використовували. Наші інженери зможуть відновити будь папки та файли, незалежно від їх типу. У нашому сервісному центрі відновлять дані з ОС: Windows, Mac OS, Linux, Novell, Unix, Solaris.