Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Microsoft готує моноблоки Surface — конкурента для iMac

ЗМІ стало відомо про новинки, які готує Microsoft. Їх анонс очікується в кінці цього місяця. Як повідомляє тайваньський інформаційний портал DigiTimes з посиланням на китайське видання Economic Daily News (EDN), компанія Microsoft представить планшетний комп’ютер Surface Pro 5 і гібридний ноутбук Surface Book 2.

Портативна техніка Microsoft Surface

Крім того, софтверний гігант анонсує серію моноблочних комп’ютерів під маркою Surface. У неї ввійдуть моделі з 21-, 24- і 27-дюймовими дисплеями. Ці конкуренти iMac будуть комплектуватися спеціально розробленими клавіатурами, мишками, стилусами і сенсорною технологією Perceptive Pixel, яка вперше знайшла застосування в офісному настінному планшеті Microsoft Surface Hub.

Портативна техніка Microsoft Surface

Що стосується Surface Pro 5 і Surface Book 2, то в них, за даними EDN, будуть використані процесори Intel Kaby Lake і ще невідома біосенсорна технологія. Більш докладної інформації про продукти у джерела немає. При цьому йому відомо, що контрактним виробництвом новинок займеться тайванська компанія Pegatron Technology.

Швидше за все, Microsoft покаже нову електроніку 26 жовтня — у всякому разі, саме на цей день компанія призначила презентацію, на яку вже розіслала запрошення. EDN повідомляє, що одночасно з анонсом пристроїв Microsoft розповість про нові можливості операційної системи Windows 10.

Портативна техніка Microsoft Surface

За ціною і масою пристрої Microsoft Surface дуже близькі до аналогічних від Apple і позиціонуються як прямі конкуренти. Придбати MS Surface у Вінниці можна під замовлення у комп’ютерному магазині Енрон, те ж стосується і техніки Apple, наприклад, лептопів MacBook. Щоб купити портативну техніку онлайн легко і дешево, досить зробити замовлення в інтернет-магазині Сконто.