Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Microsoft першою серед IT-компаній досягне капіталізації $ 1 трлн

Через кілька місяців виповниться два роки після прогнозу щодо того, що Apple може стати першою IT-компанією, чия ринкова капіталізація перевищить позначку в трильйон доларів США. Оголошений він був в лютому 2015 року, після того, як вартість «яблучного гіганта» досягла рекордного показника $ 775 млрд. Але з тих пір Apple не тільки не наблизилася до заповітного трильйона, а й навіть подешевшала.

Microsoft першою досягне капіталізації $ 1 трлн В даний час її оцінюють в $ 617 млрд, а вся перша п’ятірка найдорожчих високотехнологічних корпорацій виглядає зараз так:
  • Apple ($ 617 млрд);
  • Alphabet (Google) ($ 548 млрд);
  • Microsoft ($ 492 млрд);
  • Amazon ($ 359 млрд);
  • Facebook ($ 333 млрд).

Microsoft займає в рейтингу лише третє місце, але саме вона несподівано була названа найбільш вірогідним кандидатом на першість у досягненні капіталізації в $ 1 трлн. Йдеться про недавню публікацію аналітика Майкла Марковски (Michael Markowski) на сайті Equities.com, в якій той пояснив, чому вважає шанси Microsoft вищими, ніж у Apple і Google, хоча останні коштують зараз дорожче.

Microsoft першою досягне капіталізації $ 1 трлн

На думку Марковски, софтверний бізнес легше масштабувати, за рахунок чого можливе залучення більшого числа клієнтів і отримання великих прибутків. Автор також зазначає, що з наведеного списку Microsoft володіє найбільшим вільним грошовим потоком. Крім того, недавня угода купівлі професійної соціальної мережі LinkedIn за $ 26 млрд дозволила корпорації значно підвищити показник відношення ринкової ціни акції до прибутку на одну акцію.

Microsoft першою досягне капіталізації $ 1 трлн

Дане придбання також має допомогти їй зайняти одну з лідируючих позицій в індустрії соціального інвестування, що активно розвивається. При цьому необхідно врахувати, що зараз Microsoft заплатила LinkedIn лише близько $ 60 за кожного користувача, що набагато менше вартості Facebook, що розраховується виходячи з ціни $ 218 за користувача. Однак в майбутньому бізнес-орієнтована аудиторія LinkedIn буде цінуватися вище, ніж прості власники аккаунтів на Facebook, що поряд з озвученими вище факторами дасть Microsoft можливість істотно вирости в ціні.

Продуцкія вище згаданих компаній широко доступна сьогодні. Комп’ютерна фірма Енрон радить встановити Windows 10 якомога швидше, адже це питання безпеки ваших персональних даних, а також доступ до найсучасніших функцій. Також ви можете придбати пристрої із встановленою Windows 10 — купити ноутбук, планшет або пристрій 2-в-1 у Вінниці, зокрема завдяки інтернет-магазину Сконто.