Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Мобільні чіпи AMD A-Series 7-го покоління дебютують на Computex 2016

Ще на початку року компанія AMD розповіла про плани випустити дві нові серії APU, які повинні з’явитися в цьому році. Обидві використовуватимуть сокет AM4. Поділ на AM3+, FM2+, а також AM1 — залишиться в минулому. 14-нм процесори Summit Ridge будуть першими APU на архітектурі Zen. Офіційно AMD не називає інших деталей. Однак ходять чутки про 8 ядер, пам’ять DDR4 і тепловий пакет 95 Вт. Процесори Summit Ridge очікуються в другій половині року.

AMD A-Series APU Bristol Ridge

Компанія AMD зробила попередній анонс гібридних процесорів A-Series сьомого покоління (кодове ім’я Bristol Ridge), призначених для використання в портативних комп’ютерах. AMD поки не розкриває всі деталі щодо нових чіпів, даючи про них загальне уявлення. Відомо, що до складу Bristol Ridge увійдуть два або чотири обчислювальних ядра Excavator з архітектурою х86. Процесори також отримають графічний блок Radeon R7 або Radeon R5.

AMD A-Series APU Bristol Ridge

Для нової апаратної платформи заявлена ​​підтримка програмного інтерфейсу DirectX 12 і технології AMD FreeSync. Крім того, йдеться про реалізацію системи Dual Graphics, яка дозволяє задіяти ресурси інтегрованого GPU разом з дискретною графікою. AMD також зазначає, що чіпи Bristol Ridge забезпечать підтримку контенту Ultra HD, а ноутбуки на основі цих процесорів зможуть працювати протягом всього дня.

AMD A-Series APU Bristol Ridge

Сьогодні AMD оголосила про те, що 7-е покоління процесорів A-Series APU буде представлено на виставці Computex 2016. Можливо, вже в перші дні виставки AMD розповість про всіх характеристики нових процесорів.

AMD A-Series APU Bristol Ridge

Одночасно з анонсом AMD опублікувала результати декількох тестів, які підкреслюють продуктивність нових APU. AMD говорить про збільшення продуктивності на 18% у порівнянні з поколінням Carrizo. У порівнянні з процесорами Intel, нове покоління APU може похвалитися кращою графічною продуктивністю.

AMD A-Series APU Bristol Ridge

На Computex 2016 також буде безліч партнерів компанії, які зможуть представити свої продукти на Bristol Ridge APU. Одним з перших ноутбуків на новій платформі стане модель HP ENVY x360, у якому можна буде відкривати дисплей на 360 градусів. Комп’ютерна компанія Енрон надалі слідкуватиме за новинами стосовно AMD A-Series 7-го покоління.