Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Модулі пам’яті Team DARK ROG DDR4 використовують чіпи Samsung

Розгін оперативної пам’яті — заняття не настільки популярне, як аналогічна процедура, застосовувана відносно процесорів і відеокарт, але все ж деякі безкомпромісні ентузіасти бажають мати в своїй системі і найбільш високочастотну пам’ять. Для них призначені нові модулі Team DARK ROG DDR4. Вони отримали сертифікацію ASUS ROG 16 лютого і скоро повинні з’явитися у продажу. Представлено буде два колірних варіанти: чорно-червоний і чорно-сірий.

Модулі пам'яті Team DARK ROG DDR4

Формально нових комплектів два — з декоративною пластиною червоного кольору і тим же елементом конструкції сірого кольору. В мережі існує жарт, що червоні деталі «спритніші» аналогічних комплектуючих інших кольорів, тому в даному випадку до вибору варто підійти гранично відповідально! А якщо серйозно, то чорно-червоний радіатор буде добре виглядати на материнських платах ROG Rampage V (X99) з відповідною кольоровою гамою, а чорно-сірий краще підходить для плат серій ROG Maximus VIII (Z170) і ROG Maximus IX (Z270).

Номінальна гарантована робоча частота у нових повнорозмірних модулів DIMM становить 3 ГГц, поставлятися вони будуть в комплектах по два модулі кожен ємністю 8 Гбайт. Параметри латентності у новинки наступні: CL16-18-18-38, номінальна напруга живлення 1,35 вольт. В SPD нових модулів прошиті режими, що відповідають специфікації Intel XMP 2.0. Виробник надає довічну гарантію.

Модулі пам'яті Team DARK ROG DDR4

Вартість DARK ROG DDR4 поки невідома, але очікується, що вона буде істотно вищою вартості аналогічних модулів DDR4 за рахунок того, що в даній серії використовуються чіпи DRAM виробництва Samsung, що пройшли ретельний відбір. Оскільки новинка явно призначена для оверклокерів, вона забезпечена непоганим алюмінієвим радіатором, що складається з чотирьох частин. На думку виробника, компанії Team Group, така система охолодження приблизно на 8% ефективніша, ніж звичайна.

Модулі пам'яті Team DARK ROG DDR4

Ви можете придбати модулі пам’яті DDR4 та DDR3 об’ємом 4, 8, 16 Гб у магазині комп’ютерної техніки Енрон. Також широкий асортимент модулів оперативної пам’яті доступний у вінницькому інтернет-магазині Сконто.