Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Можливий випуск трьох нових Apple iPhone в 2017 році

У Мережу потрапило кілька документів, що стосуються передбачуваного виробництва нових смартфонів Apple. Вони підтверджують, що озвучені раніше чутки щодо підготовки трьох моделей iPhone, включаючи флагманський повністю перероблений апарат з кодовим ім’ям Ferrari. На ілюстраціях — концепти, як може виглядати майбутній iPhone.

Документи опубліковані користувачем китайської соціальної мережі Sina Weibo, який раніше вже публікував правдиву інформацію з азіатських ланцюжків поставок компонентів. У них повідомляється, що Apple готує три моделі з кодовими іменами D20, D21 і D22. Під час розробки смартфони Apple iPhone 7 і 7 Plus називалися D10 і D20.

Можливий дизайн Apple iPhone в 2017 році

Вважається, що Apple має намір представити дві оновлені моделі iPhone 7, які отримають, ймовірно, відповідно імена iPhone 7s і iPhone 7s Plus поряд з абсолютно новим флагманським апаратом. Ця нова модель з кодовим ім’ям Ferrari, як очікується, буде укладена цілком в скляний корпус, отримає безрамковий дисплей на основі технології гнучких панелей OLED, «невидиму» клавішу Home, бездротову зарядку та інші нововведення.

При цьому стверджується, що розмір нового апарату, незважаючи на більш габаритний дисплей AMOLED, буде майже повністю відповідати iPhone 7. Це узгоджується з прогнозами аналітика KGI Securities Мінг-Чі Куо (Ming-Chi Kuo), який повідомляв у листопаді, що Apple буде використовувати в новому смартфоні 5,1- або 5,2-дюймову OMOLED-панель від Samsung.

Можливий дизайн Apple iPhone в 2017 році

У Ferrari, як очікується, буде застосований і новий внутрішній дизайн: основна плата буде розділена на дві окремі, пов’язані гнучким кабелем. Перша буде включати в себе блоки на зразок однокристальної системи A11 і флеш-накопичувача, а друга — комунікаційні компоненти: модулі Wi-Fi, стільникового зв’язку і так далі.

Згідно з даними джерела витоку, Apple розглядає можливість переміщення слота для SIM-карт ближче до нижньої частини апарату, щоб звільнити простір для внутрішніх компонентів, по аналогії з сучасним розміщенням слота в iPad Pro. Останні чутки також повідомляли, що в iPhone 8 використовуватимуться гнучкі OLED-панелі, розміщені на пластиковій основі. Іншими словами, екран може бути зігнутим або навіть складним.

Можливий дизайн Apple iPhone в 2017 році

Починаючи від 21 жовтня, смартфони iPhone 7 стали офіційно доступні в Україні, що дає вам змогу придбати їх у нашому магазині комп’ютерної техніки Енрон у Вінниці та в інтернет-магазині Сконто.