Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

MSI представить ряд новинок на Computex 2016

До відкриття павільйонів виставки Computex в Тайбеї залишається зовсім небагато часу. У зв’язку з цим компанія MSI, один з найбільш відомих тайванських брендів на ринку ПК, розповіла про свої експонати, підготовлені для домашнього заходу. У їх числі материнські плати, відеокарти, ігрові ноутбуки та десктопи, міні-ПК та периферійні пристрої.

Новинки MSI на Computex 2016

По-справжньому нових експонатів буде більше. Підрозділ ігрових матплат компанії покаже на Computex 2016 топове рішення MSI X99A XPOWER GAMING TITANIUM EDITION для майстрів екстремального розгону і ентузіастів. Зовнішньої схожості з «титановою ігровою» платою на чіпсеті Z170 їй не уникнути. Дана модель отримає як мінімум один слот U.2 (32 Гбіт/с) для твердотільних накопичувачів, вузли Military Class 5, декоративний кожух, що тягнеться уздовж задньої панелі I/O і звукового тракту, а також «просунуте» охолодження.

Новинки MSI на Computex 2016

Ряд продуктів, на яких акцентує увагу Micro-Star в своєму повідомленні для преси, були представлені раніше. Це відеокарта GeForce GTX 1080 Founders Edition в компонуванні NVIDIA, материнська плата X99A GAMING PRO CARBON, потужний ПК Vortex і міні-комп’ютер Cubi 2 Plus.

MSI Z170A MPOWER GAMING TITANIUM EDITION також буде схожа на плату, розглянуту вище. Заміна однієї букви (X на M в слові XPOWER) пов’язана зі спрощенням системи живлення роз’єму LGA1151 і, можливо, деякими іншими «оптимізаціями». Компанія-виробник пише, що дана плата отримає звук Audio Boost 3 з технологію Nahimic, внутрішній порт або опцію виведення на передню панель порту USB Type-C, а також ігровий мережевий контролер (GAMING LAN).

Новинки MSI на Computex 2016

Великий «десант» ноутбуків MSI на Computex буде представлений пристроями GT83 Titan SLI, GT73 Titan SLI, GS73 і GS63 Stealth Pro. Перші два будуть відрізнятися діагоналлю екрана (приблизно 18 і 17 дюймів відповідно), отримають чотирьохядерний процесор Intel Skylake, дві відеокарти NVIDIA (GT83 Titan SLI — GeForce GTX 980, GT73 Titan SLI — GeForce GTX 980M), підтримку шоломів віртуальної реальності і багатомоніторних конфігурацій з трьох-чотирьох 4K-дисплеїв.

Новий лептоп GS63 Stealth Pro буде володіти непересічною системою охолодження Cooler Boost Trinity на основі п’яти теплових трубок і вентиляторів з лопастями Whirlwind Blade. У відносно тонкому корпусі будуть працювати процесор Core i7-6700HQ і відеоадаптер GeForce GTX 970M.

Схожим буде і арсенал моделі MSI G73. Виробник відзначає наявність в її складі клавіатури SteelSeries, матриці з поліпшеною передачею кольору, підсилювача для навушників ESS SABRE і технології Nahimic 2.0.

Новинки MSI на Computex 2016

Ігрова клавіатура Interceptor DS4200 вперше була показана ще на січневій виставці CES в Лас-Вегасі, тому її характеристики секретом не є (на відміну від дати виходу). З їх числа виділимо застосування перемикачів «подібних механічним», мультимедійних клавіш, захист від водяних бризок і світлодіодне підсвічування. Інтерфейс підключення — USB.

Новинки MSI на Computex 2016

Великий інтерес представляє так званий VR Backpack PC. Як випливає з назви, це комп’ютер, котрий повністю відповідає вимогам провідних виробників шоломів віртуальної реальності. У його арсенал увійдуть процесор Intel Core i7 і відеокарта GeForce GTX 980. «Забудьте про обмежені рухи та дроти», — інтригує публіку прес-служба MSI.

Останнім експонатом, яким ми приділимо увагу в даній статті, є ігровий десктоп Aegis X — розвиток недавно анонсованої моделі Aegis. MSI оснастить новачка процесором Intel Core з суфіксом K і дискретною графікою GeForce GTX 10-ї серії. Розігнати комп’ютер можна буде одним натисканням кнопки Dragon. До речі, Aegis X вже значиться в переліку рекомендованого «заліза» для ігрового проекту Battlefield 1.

Якщо Вам потрібен справді потужний комп’ютер, ігровий ноутбук MSI, геймерська клавіатура або топові комплектуючі, наприклад, материнська плата — сміливо вибирайте MSI. Придбати все це у Вінниці можна у магазині комп’ютерної техніки Енрон.