Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Набір для апгрейду ПК NVIDIA PC Gaming Revival Kit

Прагнучи збільшити надходження від власного бізнесу з випуску графічних чіпів і відеокарт, компанія NVIDIA намагається якомога більше пристроїв еталонного дизайну продавати безпосередньо. При цьому, правда, діють жорсткі географічні обмеження (онлайн-магазин geforce.com приймає замовлення тільки з США і Канади), але з часом все може змінитися. На сайті NVIDIA для країн Латинської Америки (la.nvidia.com) з’явився так званий NVIDIA PC Gaming Revival Kit. Він являє собою комплект «заліза» для апгрейду комп’ютерів у фірмовій упаковці, стиль якої вельми нагадує коробки від відеокарт GeForce 10 Founders Edition.

Набір NVIDIA PC Gaming Revival Kit

Як вдалося з’ясувати братії ресурсу VideoCardz, набір для «ігрового відродження» старих систем складається з відеоадаптера MSI GeForce GTX 1060 3GT OC, твердотільного накопичувача Corsair Force LE об’ємом 240 Гбайт, блоку живлення Corsair CX450M, цифрової копії гри Gears of War 4 і футболки з символікою NVIDIA. Орієнтовна вартість комплекту — € 399. Сума в євро, валюті, яка не є основною для Латинської Америки (країни від Мексики до Чилі), наштовхує на думку про те, що джерело привело якусь приблизну величину, а фактичні ціни і їх еквівалент в євро (доларах, гривнях і т.д.) будуть варіюватися від країни до країни.

Набір NVIDIA PC Gaming Revival Kit

Набір явно розрахований на фанатів серії Gears of War, оскільки у вартість PC Gaming Revival Kit закладені кілька десятків доларів за гру і футболку. Безпосередньо до комплекту «заліза» також виникають питання. Трьох гігабайт пам’яті відеокарти GeForce GTX 1060 вже сьогодні не вистачає в окремих іграх при роздільній здатності Full HD (1920 × 1080). З кожним місяцем таких ставатиме все більше, і до осені 2017 року (гаряча пора ігрових релізів) багато власників набору NVIDIA будуть змушені знову купувати деталі для своїх ПК.

Набір NVIDIA PC Gaming Revival Kit

Потужності «бронзового» блоку живлення Corsair CX450M повинно вистачити переважній більшості комп’ютерів з GeForce GTX 1060 на борту. По лінії +12 В він здатний видавати майже стільки ж, скільки вказано на його корпусі — 37,4 А / 448,8 Вт. Кабелі живлення для карт розширення PCI Express і накопичувачів при необхідності можна від’єднати.

SSD-накопичувачі Corsair Force LE об’ємом 240 Гбайт засновані на поєднанні мікроконтролера Phison S10, чіпів флеш-пам’яті Toshiba TLC NAND (15 нм) і інтерфейсу SATA 6 Гбіт/с. Протягом трирічного гарантійного терміну вони допускають запис як мінімум 60 Тбайт даних.

Набір NVIDIA PC Gaming Revival Kit

Ви вже можете придбати і встановити у свій ПК нову потужну відеокарту nVidia GeForce GTX 1080 або GTX 1060, а також більш бюджетні версії GPU від різних виробників, твердотільні накопичувачі SSD, блоки живлення — звертайтеся до магазину комп’ютерної техніки Енрон у Вінниці або до інтернет-магазину Сконто. Через деякий час будуть доступні вище згадані набори для відродженння ПК на базі відеокарт GeForce GTX 1060.