Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Наші майстри відремонтують будь-який ноутбук

Ремонт ноутбуків в Вінниці

Як ви вже свстигли помітити, комп’ютерна компанія Енрон займається продажем комп’ютерної техніки. Але це далеко не все. У складі нашої фірми діє також сервісний центр, де кваліфіковані люди відновлять роботу техніки, що вийшла з ладу. А таке трапляється. Сьогодні мова піде про ремонт ноутбуків.

Ноутбук давно і міцно увійшов у наше життя і став незамінним другом та помічником. Робота з текстами, документами, ігри, інтернет, соціальні мережі стали невід’ємними атрибутами сучасної людини. Однак, в нашому житті трапляються моменти, коли ремонт ноутбука просто необхідний. Те ж саме стосується і комп’ютерів, в принципі.

Заливання клавіатури кавою, падіння ноутбука на підлогу, випадкова шкода наших улюбленців, побутовий пил, висока температура навколишнього повітря зазвичай призводять до виходу ноутбука з ладу.

Ремонт ноутбуків в Вінниці

Спеціалісти сервісного центру Енрон з легкістю візьмуться за роботу і виконають ремонт ноутбука за найкоротший відрізок часу. Приходьте до нас в будь-який зручний для Вас час. Ми не будемо ставити багато запитань, а проведемо діагностику і відновимо роботу ноутбука Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo, MSI, а також інших, менш відомих виробників.

Задоволення від використання ноутбука триває рівно до тих пір, поки не почнуть відбуватися неполадки або поломки. Якщо це сталося у вас і вам потрібно зробити ремонт ноутбука, звертайтеся до компетентних у цій справі фахівців сервісного центру Енрон у Вінниці і, буквально, через мить, можете забрати вже справний ноутбук і далі насолоджуватися всіма перевагами сучасних технологій.

Ремонт ноутбуків в Вінниці

Не складе труднощів виконати такі роботи, як заміна матриці, перепайка чіпа, заміна клавіатури, ремонт материнської плати, заміна інвертора, модернізація ноутбука (установка більш ємного вінчестера, збільшення обсягу оперативної пам’яті, установка SSD накопичувача, установка приводу DVD) і багато іншого. Зателефонуйте нам і отримаєте безкоштовну консультацію. Телефонні номери є на нашому сайті та в інформації про групу.

Після виконання ремонту ноутбука ми даємо гарантію на ремонт тривалістю від 2 місяців, а в середньому — 6 міс. Ремонт ноутбука може тривати по-різному, в залежності від складності поломки, яка виникла і майже у всіх випадках становить від 40 хвилин до 5 днів. Якщо вам потрібно терміново відремонтувати ноутбук, звертайтеся і ви отримаєте свій девайс настільки швидко, наскільки це можливо.