Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Найголовніші і очікувані новинки планшетів 2016 року

Ви вирішили, що в 2016 році прийшов час, нарешті, купити новий планшет або оновити старий планшет? Якщо Ви не збираєтеся стояти в черзі за новим iPad’ом всю ніч, перед вами відкривається величезний вибір, який може поставити в глухий кут.

Гарна новина полягає в тому, що сучасні планшети тепер — дійсно корисні пристрої, з купою аксесуарів і доповнень, які перетворюють новий планшет в життєздатну заміну ноутбука для деяких користувачів.

Але що ви повинні вибрати? Навіть якщо Ви змогли змінити табір Apple на Android, ви стоїте перед величезним ринком в 2016 році. Ми практично впевнені, що ці планшети з’являться на полицях магазинів до кінця 2016 року.

Sony Xperia Z6 Tablet

Дата виходу: Травень / червень (2016). Sony любить робити свої пристрої водонепроникними, тому ми чекаємо, що виробник продовжить цю тенденкцію з новим Xperia Z6 Tablet. Якщо коротко, чекайте Sony Xperia Z6 Tablet з величезним запасом потужності, великим дисплеєм і можливістю купатися з ним у ванній.

Sony запустить свій традиційний флагманський планшет на виставці MWC в Барселоні в кінці лютого, але нам, можливо, доведеться почекати кілька місяців, перш ніж планшет Sony з’явиться на полицях магазинів.

Apple iPad Air 3

Дата виходу: Березень (2016). Цей планшет повинен був вийти на ринок в кінці 2015 року, але він так і не з’явився публіці. Можливо, виробник не захотів відволікати аудиторію від iPad Pro, не було необхідності для поновлення iPad Air 2, ринок не зацікавлений в новому 9,7-дюймовому планшеті.

Що нас чекає наступного разу? Ну, дуже ймовірно, новий планшет прийде в тій же діагоналі, але ми могли б побачити підвищення роздільної здатності до 4К. Найімовірніше, новий iPad Air 3 буде тоншим, швидшим і з кращим екраном, можливо, навіть з власною клавіатурою. З іншого боку, його місце може зайняти блискучий Apple iPad Pro 2.

Apple iPad Pro 2

Купити планшет у Вінниці

Дата виходу: Вересень (2016). Планшет iPad Pro 2 — наступне покоління нового і цікавого планшета Apple в 2015 році. Важко сказати, чи є він інноваційним чи ні — з одного боку, це просто великий iPad. З іншого боку — це великий iPad, а це означає, що ви можете зробити набагато більше на такому екрані.

Він також отримє стилус (Apple Pencil) і клавіатуру (Smart Keyboard). Якщо чутлива до тиску сенсорна панель і з’явиться на нових планшетах Apple, то все почнеться з нього. Ми не чекаємо великого стрибка продуктивності в 2016 році, тому що складно поліпшити стан речей з поточним чіпом А9З, який і без того досить розумний.

Samsung Galaxy Tab S3

Дата виходу: Липень — Серпень. Samsung ще на крок наблизився до Apple iPad Air 2 в 2015 році з Galaxy Tab S2, але виробнику поки не вдалося запропонувати той же клас і рівень. Ходили чутки про новий Samsung Galaxy Tab Edge, який може хизуватися зігнутою панеллю, як на смартфонах Samsung Galaxy S6 Edge, що, безсумнівно, забезпечить флагманському планшету компанії футуристичний вигляд.

Незалежно від того, в якому виконанні прийде новий планшет Samsung, дисплей з високою роздільною здатністю гарантується, як і порядна частка потужності. Якщо Samsung зможе запропонувати в рамках нового дизайну і слот MicroSD, то Galaxy Tab S3 стане дуже хвилюючим планшетом.

Apple iPad Mini 5

Купити планшет у Вінниці

Очікувана дата виходу: кінець 2016/2017 рік. Діапазон маленьких планшетів від Apple гучно повернувся на ринок в цьому році. Після тьмяного релізу iPad Mini 3, iPad Mini 4 повернувся з деякими важливими оновленнями.

Очікуються деякі істотні оновлення процесора на iPad Mini 5. Поточний iPad Mini 4 працює з чіпом А8, продуктивність якого трохи розчаровує, тому ми чекаємо, як мінімум, А9Х. Ймовірно також, новий планшет Apple прийде з iOS 10, реліз якої очікується в липні цього року, на конференції WWDC. Ми повинні почекати і подивитися, чи вважає Apple необхідним маленький планшет в 2016 році.

Microsoft Surface Pro 5

Дата виходу: жовтень 2016 року, очікувана ціна — дуже висока. Планшет Microsoft Surface Pro 4 виявився одним з кращих планшетів, які ми бачили в 2015 році, він став на крок ближче до заміни ноутбуків, до чого серія прагне з першої моделі.

Батарея планшета потребує поліпшень, якщо буде випушено новий Surface Pro 5. Коли Ви використовуєте цей планшет, його продуктивність стає головним акцентом, але вона повинна бути підкріплена тривалим часом автономної роботи, чого в даний час Surface Pro 4 не може запропонувати.

Проте, поточний Microsoft Surface Pro 4 надзвичайно гарний, і ми думаємо, що виробник в змозі випустити ідеальний Surface Pro 5, якщо проведе деякий час за активною розробкою.

Це були найголовніші очікувані оновлення ринку планшетів у 2016 році, котрі будуть з’являтися у продажу по мірі виходу. Втім, Ви завжди можете придбати попередні, вже існуючі, потужні моделі планшетів у магазині комп’ютерної техніки Енрон у Вінниці. Або ж замовити через інтернет-магазин Sconto.