Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Найшвидшу відеокарту AMD Radeon Pro Duo можна придбати за $800

Спочатку двохпроцесорна графічна карта на базі процесорів AMD Fiji була розроблена для використання у робочих станціях розробників VR-додатків і тих, хто працює над впровадженням API DirectX 12. Вартість цього монстра відповідала його характеристикам на момент анонсу: $ 1500 не виглядали надмірної сумою для професійної карти з 8192 потоковими процесорами GCN 1.2 і 8 Гбайт найбільш передової, на той момент, пам’яті HBM з сукупною пропускною спроможністю 1024 Гб/с.

Ігрова відеокарта AMD Radeon Pro Duo

Незважаючи на потужність в районі 16,4 Тфлопс на обчисленнях одинарної точності, Radeon Pro Duo обходився досить скромною системою рідинного охолодження, практично такою ж, яка була використана і в AMD Fury X, добре що розробникам вдалося вкластися у 350-ватний теплопакет. Це було найкраще з того, що могла запропонувати AMD в плані ігрової та професійної графіки на той момент. Radeon Pro Duo в 1,5 рази випереджав тодішнього флагмана NVIDIA, GeForce GTX Titan X.

Ігрова відеокарта AMD Radeon Pro Duo

Але сьогодні на ринку вже є маса рішень на базі Polaris 10, і досить швидко світ повинне побачити ще більш досконале покоління відеокарт, в основі яких лежатиме архітектура Vega. У цьому поколінні HBM2 змінить HBM першого покоління, а також буде реалізована маса нововведень, включаючи оптимізацію конвеєра графічного процесора для більш ефективної підтримки кількох потоків, а також спеціальну систему кешування, що дозволяє використовувати відеопам’ять більш ефективно.

Ігрова відеокарта AMD Radeon Pro Duo

Партнери AMD, прагнучи розпродати наявні запаси відеокарт, вдалися до перевіреного методу — знизили ціну, і тепер цього монстра можна придбати всього за $ 800; втім, в залежності від магазину і регіону, знижки можуть варіюватися в межах 31-46%. Однопроцесорний варіант, Fury X, також можна зустріти з цінником, близьким до $ 300. Якщо вам явно не по кишені майбутня Vega 10, це непоганий шанс придбати досить потужну ігрову відеокарту з відмінною продуктивністю в DirectX 12, Mantle і Vulkan.

Ігрова відеокарта AMD Radeon Pro Duo

Відеокарти AMD Radeon можуть стати досить потужним і, водночас, дешевим рішенням для настільних ПК. Ви можете придбати відеокарти Radeon від різних виробників у комп’ютерному магазині Енрон, а також у інтернет-магазині Сконто, не відходячи від комп’ютера. І про відеокарти GeForce не забуваємо також.