Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Не уявляєте життя без комп’ютера? Придбайте ПК

Придбайте ПК

Справа йде до 2020 року, а ви ще досі не маєте комп’ютера? Або якщо і маєте, то йому вже років 15? Це не дуже добре і ми сподіваємося, що ви розумієте всю важливість цього пристрою для сучасної людини, раз читаєте це. На щастя, комп’ютерна фірма Енрон у Вінниці знає, чим вам можна допомогти. І ми наполегливо радимо придбати комп’ютер для домашнього користування, оскільки:

1. Без нього неможливо уявити 90% сучасної роботи та розваг. Комп’ютер дозволяє працювати із офісними пакетами, текстовими редакторами, робити презентації, створювати бази даних. Окрім того, ви за допомогою ПК зможете:

 • створювати сайти;
 • програмувати;
Придбайте ПК у Вінниці
 • проводити математичні розрахунки;
 • працювати в інтернеті;
 • малювати;
 • редагувати цифрові фотографії;
 • писати книги, журнали;
 • створювати та редагувати відео та багато чого іншого.

2. Комп’ютер — незамінна річ для пошуку інформації. Сьогодні в інтернеті можна знайти багато чого: розклади руху транспорту, реферати, музику, фільми, графічні композиції, книги та багато інших цікавих речей.

3. Комп’ютер послужить не тільки для пошуку даних, а й для їх накопичення. Ви з легкістю зможете зберігати у себе вдома бібліотеки фільмів, музики, книг, фото; працювати з базами даних, створити свій сервер тощо.

Придбайте ПК у Вінниці

4. За допомогою комп’ютера сьогодні можна читати книги, проходити відеокурси, приймати участь у коніеренціях та вебінарах, дистанційно навчатися в ВНЗ тощо.

5. Можливо, найчастіше ПК використовується саме для розваг. Адже дозволяє: дивитись фільми, слухати музику, дивитись трансляції онлайн і телевізор, читати, влаштовувати віртуальні прогулянки та грати в ігри.

6. Спілкуватися без ПК хоч і можна (раніше то як було), але він дає набагато більше можливостей для обміну інформацією. Завдяки сучасним технологіям можливо:

 • листуватися через електронну пошту;
 • спілкуватися у соц. мережах;
 • спілкуватися і влаштовувати відеозустрічі у Skype;
 • задавати питання в інтернеті, на форумах.

7. Можна здійснювати покупки та платежі через інетрнет. Наразі лише ПК підтримує всі сервіси для цього, мобільні пристрої ще не підтримують всіх платіжних систем та онлайн-магазинів.

Придбайте ПК у Вінниці

Для того, щоб виконувати хоча б половину із цього, ваш комп’ютер повинен мати достатню продуктивність, бути багатозадачним. Ви будь-якого дня можете звернутися до магазину комп’ютерної техніки Енрон у Вінниці, де наші співробітники допоможуть вам визначитися із «начинкою» ПК саме для вас, зберуть комп’ютер на замовлення. Крім того, можна купити і зібраний ПК — вони у нас також є.

Якщо вам потрібен комп’ютер, а часу обмаль — ви можете на 5 хвилин відкласти решту справ, зайти на сайт інтернет-магазину Sconto в розділ «Компьютерная техника / Компьютеры» та вибрати варіант, що до вподоби. Згідно досліджень незалежної лабораторії, одне із найкращих співвідношень «ціна/якість» має процесор Intel Pentium G4400. ПК на його основі впорається зі всіма завданнями, при цьому ви не переплатите за бренд.