Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Не варто купувати новий принтер у разі поломки

Ремонт принтерів у Вінниці

Ви можете уявити сучасний офіс, або навіть будинок, без принтера? Ми не можемо, ви, напевне, також. Немає можливості швидко створити і роздрукувати звіти, накладні, прайси, доповіді, реферати та курсові без принтера. По цьому, для ефективної роботи, йому потрібно регулярне обслуговування у вигляді профілактичних оглядів, чисток і заправок картриджів.

Без сумніву, заправку потрібно робити частіше, аніж ремонт. Але стаються ситуації, коли принтер виходить із ладу. Ми займаємося ремонтом принтерів різних виробників і різних типів друку. Швидко і якісно виконаємо ремонт принтерів Canon, Xerox, HP, Panasonic, Samsung, Lexmark. Відремонтуємо у Вінниці принтери лазерні, струменеві та матричні.

Візьміть до уваги, що всі роботи виконуються виключно в нашому сервісному центрі. Ремонт принтерів у Вінниці

Це викликано тим, що ми використовуємо професійний підхід до роботи, а це передбачає наявність і застосування високоточного обладнання для діагностики принтера, спеціальних інструментів і запчастин для ремонту принтера у Вінниці та техніки, щоб правильно протестувати його на працездатність.

Це також вагома причина, по якій ми радимо не довіряти майстрам, які виконують ремонт принтера на дому у Вінниці — швидше за все у них цього всього немає. Самостійний ремонт принтера теж не вихід — всередині дуже багато комплектуючих, які можна зламати одним необережним натисканням.

Втім, ми ведемо власний канал на YouTube, де викладаємо відео стосовно діяльності нашого сервісного центру. Там ви матимете змогу переглянути процес ремонту тієї чи іншої техніки, заправки картриджів тощо. Якщо вам цікаво, як відбувається ремонт принтера — можете подивитись.

Не потрібно турбуватися про вартість ремонту принтера в нашому сервісному центрі. Після вашого звернення з несправністю ми проведемо діагностику, яка визначить місце поломки, способи її усунення, тривалість, методи і вартість ремонту. Після діагностики принтера ми вам повідомимо всю необхідну інформацію і ви вирішите, чи дійсно нам варто робити ремонт вашого принтера.