Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Недорогий «безперебійник» Ippon Back Power Pro LCD 600

Відключення електроенергії — сувора дійсність навіть для великих українських міст, що вже говорити про невеликі населених пунктах. Далеко не всім пощастило жити в будинках, де електромережі видають стабільні 220 В. Джерела безперебійного живлення (ДБЖ, ИБП, UPS) — не розкіш, а сувора необхідність для власників комп’ютерів. Що ж робити, коли грошей на покупку ДБЖ залишилося зовсім небагато? Така ситуація часто виникає після покупки нового комп’ютера. Але навіть при невеликому бюджеті можна купити хороше і якісне джерело безперебійного живлення, наприклад таке, як Ippon Back Power Pro LCD 600.

Безперебійник Ippon Back Power Pro LCD 600

Коштує блок всього 1480 гривень, що на теперішній час зовсім небагато. ДБЖ Ippon Back Power Pro LCD 600 призначений для захисту персональних комп’ютерів і робочих станцій від основних неполадок з електроживленням: високовольтних стрибків, електромагнітних та радіочастотних перешкод, знижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі. Даний «бесперебійник» підійде для забезпечення постійної роботи і захисту даних персональних комп’ютерів і графічних станцій; периферійної комп’ютерної та обчислювальної техніки; простого телекомунікаційного обладнання (роутери, маршрутизатори, модеми і т. д.).

Ippon Back Power Pro LCD 600 дозволяє підключити до трьох пристроїв одночасно через вхідні роз’єми живлення IEC 320, що розташовані на тильній стороні пристрою. Великий рідкокристалічний дисплей спрощує управління пристроєм і робить моніторинг його роботи більш зручним. На екран з підсвічуванням виводиться вся необхідна інформація про роботу ДБЖ. У разі виникнення «позаштатної ситуації» (низький заряд батареї, перезавантаження, несправність) інформація на екрані дублюється відповідним звуковим сигналом.

Безперебійник Ippon Back Power Pro LCD 600

Варто відзначити, що Back Power Pro LCD 600 має функцію циклічного самотестування. ДБЖ проводить постійну фільтрацію вхідної напруги, забезпечуючи захист підключеного устаткування від сплесків і шумів в електромережі. Захист від перевантаження при живленні від мережі забезпечується за рахунок переходу в режим несправності через п’ять секунд при перевантаженні в 110% від допустимого. У разі, якщо перевантаження залишить 120% від допустимих значень, UPS вимкнеться негайно і перейде в режим несправності. Функція Green Power автоматично вимикає UPS в разі малого навантаження в режимі роботи від батарей, оберігаючи акумулятори від глибокої розрядки.

Технічні характеристики Ippon Back Power Pro LCD 600:

 • Потужність 600 ВА / 360 Вт
 • Номінальна вхідна напруга: ~ 220 В
 • Діапазон вхідних напруг: 162-262 В
 • Вихідна напруга: 220 В +/- 10%
 • Частота: 50/60 Гц
 • Діапазон частоти: +/- 1 Гц
 • Типовий час автономної роботи при ПК (1 шт) і 15″ моніторі (1 шт): 20-22 хв
 • Типовий час автономної роботи при ПК (1 шт) і 17″ моніторі (1 шт): 16-18 хв
 • Типовий час роботи при повному навантаженні: 1 хв
 • Час перезарядки батареї: 2-4 години до 90% в нормальному режимі після повної розрядки
 • Розміри (Г х Ш х В): 290 х 100 х 143 мм
Безперебійник Ippon Back Power Pro LCD 600

ДБЖ серії Back Power Pro LCD доступні для покупки в роздрібних мережах та інтернет-магазинах по всій Україні. Купити блок безперебійного живлення, стабілізатори напруги, акумуляторні батареї та іншу техніку суміжних категорій і не тільки, можна в онлайн-режимі у нашому магазині комп’ютерної техніки Енрон, а також у вінницькому інтернет-магазині Сконто за доступними цінами. Замість героя огляду також можна купити багато альтернативних рішень у категорії «безперебійників».