Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Новий водоблок BYKSKI призначений для Colorful iGame GTX 1080 XTOP

Компанії-виробники компонентів систем рідинного охолодження, такі як словенська EK Water Blocks і китайська BYKSKI Watecooling, не обмежуються випуском водоблоков для еталонних моделей графічних карт, а намагаються охопити якомога більший діапазон нестандартних рішень, що випускаються партнерами NVIDIA і AMD.

Colorful iGame GTX 1080 XTOP

Нічого дивного: їх продукція призначена для ентузіастів, які захоплюються розгоном, а ті схильні купувати нестандартні моделі відеокарт з посиленою підсистемою живлення. На цей раз компанія BYKSKI анонсувала інтегральний водоблок, призначений спеціально для Colorful iGame GTX 1080 XTOP. Новинка призначена для реалізації в усіх регіонах, де доступна продукція Colorful.

Як заведено, підставку водоблоку по обидва боки покрито шаром нікелю, але вся верхня частина в даної моделі виконана прозорою і доповнена двома червоними пластинами з анодованого алюмінію, одна з яких встановлюється на задню частину плати, а інша прикрашає акриловий блок зверху.

Colorful iGame GTX 1080 XTOP

Сам водоблок побудований за мікроканальною схемою з розсікачем потоку і оптимізований так, щоб ефективно охолоджувати не тільки графічне ядро, а й інші гарячі елементи системи, такі як силові транзистори системи живлення. Про підсвічування в описі нічого не говориться, але його будь-ентузіаст легко може додати власними силами: завдяки масовому випуску дешевих кольорових світлодіодів в наші дні це просто і недорого.

Цікаво, що блок підключення фітингів (з’єднувальних вузлів) в даній моделі теж виконаний акриловим; в стандартному варіанті він передбачає тільки вертикальне підключення шлангів або жорстких трубок контуру СРО, але три гвинта і ущільнююча прокладка, що видніється крізь прозорий матеріал, натякають на можливість заміни цієї частини водоблоку на аналогічний адаптер з горизонтальним розташуванням різьбових отворів. Це може знадобитися в тому випадку, якщо потрібно за всяку ціну зберегти однослотовий форм-фактор відеокарти.

Colorful iGame GTX 1080 XTOP

Оскільки дизайни GeForce GTX 1080 1070 значною мірою збігаються, дана модель BYKSKI підходить і для Colorful iGame GTX1070 XTOP. Новий водоблок BYKSKI гарний і ефективний, але і заплатити за нього доведеться $ 139 — серйозне захоплення рідинним охолодженням ніколи не коштувало дешево.

Придбати системи охолодження для ПК та компонентів, кулери, радіатори, системи рідинного охолодження, а також відеокарти, материнські плати та інші комплектуючі для ПК у Вінниці за привабливими цінами можна у магазині комп’ютерної техніки Енрон та в інтернет-магазині електротехніки Сконто.