Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Оберіть GPS-навігатор для комфортного водіння

Оберіть GPS-навігатор

Ви часто використовуєте авто для поїздок? Не важливо, чи це буде далека подорож, чи знайомий маршрут «дім-робота» — вам буде потрібен GPS-навігатор. Це специфічні пристрої, що служать для орієнтування у просторі, переважно у містах, де географічна карта більш деталізована. Даний пристрій передає дані про місцезнаходження на супутник, а той наносить їх на карту, зображену на дисплеї.

GPS-навігатори використовувати може кожен, але не кожному вони потрібні. Навігатор може стати незамінною річчю саме для водія автомобіля, тому що:

1. GPS-навігатор завжди може визначити ваше точне місцезнаходження, покаже карту місцевості, міста, вулиці, за його допомогою можна знайти потрібну адресу чи будинок. Однією із основних рис GPS-навігаторів є функція прокладання найкоротшого маршруту до вказаного місця. Майже всі навігатори працюють у режимі реального часу, тому якщо ви проїхали потрібний поворот, маршрут буде змінено на інший.

2. Сучасні навігатори мають систему голосових сповіщень та підказок, що дозволяє дотримуватись встановленого маршруту або отримувати іншу інформацію, не відволікаючись від водіння.

3. GPS-навігатор, при наявності відповідного програмного забезпечення можна використовувати для отримання інформації про автомобільні пробки. Він прокладе оптимальний маршрут до вказаного місця, врахувавши відстань та час поїздки, дозвилить об’їхати затори.

4. При наявності GPS-навігатора вам більше не будуть потрібні карти кількох міст та областей в автомобілі. Тепер не доведеться відволікатися від водіння чи зупинятись, щоб з’ясувати, де ви знаходитесь.

Оберіть GPS-навігатор

5. При використанні GPS-навігатора в рази підвищується безпека поїздок у нічний час. Навігатор можна масштабувати, він вам покаже всі майбутні повороти на карті, поки до них далеко або їх ще не видно. Це дозволить вчасно адаптуватися до змін на дорозі і вибрати безпечну швидкість руху.

6. GPS-навігатори мають програмне забезпечення для аналізу руху на дорозі та поворотів. Дана технологія дасть вам рекомендації, коли і на яку смугу слід звернути.

7. Навігатор може вас попередити про обмеження під час руху, навіть якщо ви їх не помітили.

Все це свідчить про те, що GPS-навігатори — необхідна річ у нашому житті, насамперед, для водіїв. Придбати GPS-навігатор будь-якого виробника та цінової категорії ви можете у інтернет-магазині Sconto, зайшовши у розділ «Автотовары / GPS-навигаторы» або зателефонувавши менеджеру.