Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Офіційна назва нового Android N — Nougat

Кожна помітна нова версія мобільної операційної системи Google отримує крім порядкового номера ім’я будь-якої солодощі у відповідності з наступною буквою англійського алфавіту. У березні поточного року пошуковий гігант представив чергове істотне оновлення платформи у вигляді попередньої збірки — Android N.

Заодно вперше було оголошено, що повне ім’я нової версії найпопулярнішої ОС Google вибере не без допомоги публіки: всі бажаючі могли запропонувати свій варіант назви солодощі англійською мовою, що починається на N. Перемогу здобув варіант Nougat (нуга — солодка в’язка маса з горіхами, на кшталт грильяжу). Про це Google повідомила в Twitter. За яким принципом були вибрані, не ясно — не виключено, що просто «навмання».

Монумент нового Android N - Nougat

Пропонувалися також назви: Nutter Butter (печиво з арахісовим маслом), Nutella (шоколадна паста), Nerds (солодкі цукерки з фруктовими смаками), Neco Wafers (популярні в США цукерки). Але у всіх зазначених випадках мова йде про відомі торгові марки, з власниками яких (як c Nestlé в разі KitKat) довелося б укладати контракти. Схоже, старший віце-президент по Android, Chrome OS і Play Store Хіроші Локхеймер (Hiroshi Lockheimer) справді є любителем жартів і великим шанувальником Nutella, і тепер у нього є зайвий привід для смутку.

Судячи з відео анонсу, розглядалися також варіанти Nuts (горіхи), Nutmeg (мускатний горіх або порошок з нього), Nectarine (нектарин), Neyyappam (індійські традиційні солодощі), Noodles (локшина), Nachos (мексиканські кукурудзяні чіпси) і Neapolitan (неаполітанське морозиво).

За традицією, біля штаб-квартири Google була встановлена нова скульптура з актуальних логотипом Android Nougat. Серед ключових нововведень Android Nougat, яка вийде восени імовірно під номером 7.0, — функція поділу екрана між додатками, оновлений інтерфейс повідомлень і доопрацьований режим енергозбереження Doze крім багатьох інших змін і поліпшень. Придбати смартфон або інший пристрій на ОС Android можна у магазині техніки Енрон у Вінниці.