Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Огляд джерела безперебійного живлення CyberPower Value1200EILCD

Збираючи комп’ютер, нерідко користувач хоче заощадити на блоці живлення, в результаті чого відеокарта і процесор мрії, та й інші комплектуючі піддаються ризику. Більш того, якщо ви хочете убезпечити себе від стрибків електроенергії і перепадів напруги, варто серйозно поставитися не лише до вибору БЖ, але і не поскупитися на джерело безперебійного живлення. Про одну підходящу для ігрового ПК модель читайте в цьому огляді.

UPS CyberPower Value1200EILCD

Технічні характеристики CyberPower Value1200EILCD:

 • Тип: Лінійно-інтерактивний
 • Вихідна потужність: 1200 ВА / 720 Вт
 • Час роботи від батареї: 8 хвилин при 50% навантаженні
 • Час зарядки батареї: 8:00
 • Час переходу на батарею: 4 мс
 • ККД: до 96,5%
 • Форма вихідного сигналу: ступінчаста синусоїда
 • Діапазон вхідної напруги: 165-280 В
 • Індикатори: монохромний дисплей
 • Роз’єми: 1x IEC320 C14, 6x IEC320 C13, 1x RS-232, 1x USB
 • Розміри (ШхГхВ): 140x326x180 мм
 • Маса: 11,2 кг
 • Орієнтовна ціна: 3400 грн
UPS CyberPower Value1200EILCD

CyberPower Value1200EILCD компактний і легко поміститься десь неподалік від вашого комп’ютера або іншого обладнання, що потребує захисту. До слова, у CyberPower є і більш компактні моделі, але і ємність акумулятора та потужність у них менші. Всього в серію Value входить шість моделей: початкова, як заявлено, здатна забезпечити резервним живленням пристрої з сумарним споживанням до 360 Вт (600 В·А), а сама просунута — до 1320 Вт (2200 В·А).

Нічого незвичайного в зовнішньому вигляді Value1200EILCD немає — виробник не експериментував з екстер’єром. На лицьовій панелі можна побачити всього три елементи управління: монохромний дисплей і дві кнопки. Якщо призначення клавіші живлення зайвий раз пояснювати не потрібно, то кнопка Display не така проста, як здається на перший погляд. В першу чергу вона, звичайно, дійсно включає дисплей, який гасне з часом. Але також з її допомогою можна відключати звукові повідомлення ДБЖ.

UPS CyberPower Value1200EILCD

Невеликий дисплей показує практично всю необхідну інформацію: чи надходить живлення на UPS або ж він працює від батареї, яка вхідна і вихідна напруга, який відсоток заряду батареї, відсоток навантаження і приблизний час роботи після відключення напруги в мережі при поточному навантаженні. Дисплей невеликий, але зображення контрастне, так що показники видно добре.

На задній панелі практично немає вільного місця, все задіяно під ті чи інші потреби. Тут, наприклад, можна побачити вентилятор. Але не поспішайте засмучуватися, включається він вкрай рідко. Над вентиляційними отворами розташовані два комунікаційних інтерфейси: USB Type-B і COM-порт. Трохи нижче — два роз’єми для підключення до локальної мережі, щоб захистити й мережеве обладнання теж. Нарешті, у CyberPower Value1200EILCD є у розпорядженні відразу шість портів IEC320 C13, і, що приємно, всі вони забезпечуються резервним живленням.

UPS CyberPower Value1200EILCD

Для повного управління CyberPower Value1200EILCD з сайту виробника потрібно завантажити програму PowerPanel і підключити ДБЖ до комп’ютера. Додаток дозволить більш гнучко керувати «безперебійником» і отримувати більше даних про режим його роботи.

Хороший ДБЖ здатний не тільки вчасно перемикатися на роботу від батареї, якщо напруга в мережі стала нижче або вище 220 В. Наприклад, CyberPower Value1200EILCD задіє акумулятор, тільки коли напруга падає нижче 165 В або перевищує 280 В — принаймні так зазначено в його характеристиках. При цьому на виході ДБЖ продовжує видавати приблизно 220 В завдяки автоматичному регулятору напруги (AVR).

UPS CyberPower Value1200EILCD

Завдяки вбудованому автоматичному регулятору напруги, «безперебійнику» не доводиться зайвий раз задіяти акумулятор, а значить, він прослужить довше. Але навіть коли час батареї нарешті настане, поміняти її не важко. Пристрій зайвий раз не турбує шумом вентилятора, але за допомогою звукових сигналів підкаже про зникнення живлення в мережі. Звукове сповіщення легко відключити як кнопкою на панелі управління, так і через спеціальну програму на комп’ютері. З її ж допомогою можна отримати всі дані про стан ДБЖ, і налаштувати автоматичне включення і виключення комп’ютера.

Електронне обладнання з роками дешевше майже не стає — купити серйозний ігровий комп’ютер або робочу станцію зараз все ще обійдеться в круглу суму. Тим прикріше буде, якщо якісь компоненти дорогого ПК вийдуть з ладу через банальний стрибок напруги в мережі або раптове відключення електрики. Тому захистити себе від безглуздої випадковості, наслідки якої ніхто не відшкодує, можна тільки за допомогою хорошого UPS.

Придбати блоки безперебійного живлення, стабілізатори напруги, акумуляторні батареї та іншу техніку суміжних категорій і не тільки, можна в онлайн-режимі у нашому магазині комп’ютерної техніки Енрон, а також у вінницькому інтернет-магазині Сконто за доступними цінами.