Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Огляд ігрового ноутбука Dell Alienware 18

Ноутбук Dell Alienware 18

Про що мріє власник ноутбука з геймерскою відеокартою? Правильно, про те, щоб мати дві відеокарти! А ще про те, щоб робоча панель не викликала опіків лівої руки, а «рев мотора», тобто вентиляторів системи охолоджування, що не заглушав стогони повалених супротивників. Найменше геймер мріє про ціну, що кусається, але, на жаль, це він і отримує разом з вищезазначеними «бонусами».

Про те, навіщо взагалі потрібен ігровий ноутбук, можна сперечатися дуже і дуже довго. Незважаючи на, здавалося б, далеке від прийнятного співвідношення потужність / ціна, ігрові ноутбуки — не рідкість на ринку, хоч на даний момент конкурентів у «інопланетного друга» не так і багато.

Зовнішній вигляд

Ноутбук Dell Alienware 18

Зовні ноутбука сильно змінився у порівнянні із попередньою моделлю. Хоча Alienware все такий же важкий і громіздкий, нікуди не поділася підсвітка, все ж є багато дрібних відмінностей. В цілому лептоп став виглядати суворіше. І особливо це впадає в очі, коли вся його ілюмінація відключена.

Якщо у моделі Alienware 17 кнопка живлення була виконана у вигляді голови інопланетянина — логотипу Alienware, то зараз вона не має відсилань до марки. Передня грань оновленого Alienware 18 виглядає досить просто — тепер це просто смужка пластику з отворами для динаміків, а раніше вона мала впізнаваний дизайн.

Єдине місце, де залишився логотип у вигляді інопланетної голови — це металева задня кришка Dell Alienware 18. Колір логотипу, як і колір смуг на кришці, можна налаштувати за допомогою спеціального додатка.

Ноутбук Dell Alienware 18

Робоча панель, як і раніше, має softtouch-покриття. Клавіатура стала виглядати суворіше, а з топкейсу пропали мультимедійні кнопки, такі як play / pause та ін. Вони були переміщені до основного блоку клавіш і викликаються тепер через поєднання з Fn. Зате клавіші для макрокоманд залишились.

У порівнянні з іншими ігровими ноутбуками комплект портів у Dell Alienware 18 нічим не виділяється і на фоні нестандартного дизайну виглядає досить бідно. Звісно, є роз’єм HDMI, причому він може служити як входом, так і виходом, порт Mini DisplayPort, два USB 3.0 і три міні-джека.

Технічні характеристики Dell Alienware 18

Найцікавіше, як завжди, чекає нас всередині. Alienware 18 існує в різних модифікаціях. У залежності від конфігурації, може використовуватися процесор Intel Core i7-4800MQ, або більш топовий Intel Core i7-4930MX. Різниця в ціні між між ними величезна, а ось в продуктивності — досить незначна. Зате i7-4800MQ споживає на 10 Вт (21%) менше, ніж Intel Core i7-4930MX. На нашу думку, конфігурація Intel Core i7-4800MQ — досить вдалий вибір навіть для такого ігрового «монстра», як Dell Alienware 18.

Ноутбук Dell Alienware 18

З оперативною пам’яттю приблизно така ж картина. У різних комплектаціях її може бути 32 Гб або «всього» 16 Гбайт. Тобто знову ж багато, але не занадто, без фанатизму. Вона може бути представлена ​​чотирма планками по 4 Гбайт або по 8 Гб, працюючими в двоканальному режимі на частоті 1600 МГц.

Щодо відеокарти, то є в наявності два графічних адаптери NVIDIA GeForce GTX 970M загальною ємністю 12 Гбайт (2 x 6 Гбайт) графічної пам’яті GDDR5. Дана модель включає підтримку NVIDIA SLI, ясна річ.

Дисплей має діагональ 18,4 дюймів (467,36 мм), роздільну здатність Full-HD (1080p). Виконаний на матриці PLS, з білою світло-діодною підсвіткою, технологією TrueLife PLS, 350 ніт (1 920 X 1 080)

Час автономної роботи

Ноутбук Dell Alienware 18

Часом дійсно доводиться працювати або грати без живлення від мережі навіть на ігровому ноутбуці. Хоч вони для такого використання, начебто, і не задумані, але все ж комплектуються дуже «крутими» акумуляторами. Софт Dell Alienware 18 пропонує не тільки відключення ілюмінації, але навіть динаміків — все заради неї, заради економії енергії.

Час роботи без підзарядки у нашого піддослідного цілком типовий для подібної машини, тобто не дуже тривалий, навіть незважаючи на акумулятор ємністю аж 87 Вт*г.

Дана модель ігрового ноутбука Dell — не зовсім новинка, випуск якої відбувся понад рік тому. Але для того, щоб комфортно грати в будь-які ігри ще багато років — Dell Alienware 18 чудовий вибір, незважаючи на значну ціну. Якщо ви справжній геймер або цінитель незвичної комп’ютерної техніки, ви можете придбати даний ноутбук у магазинах комп’ютерної техніки вашого міста.