Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Огляд новинки — гарнітура HyperX Cloud Drone

Компанія HyperX, підрозділ Kingston Technology, представила ігрову гарнітуру Cloud Drone, яка надійде в продаж на українському ринку в середині серпня. Новинка націлена на користувачів з обмеженим бюджетом. Гарнітура оснащена динаміками діаметром 40 мм, які, як стверджується, направляють звук точно в вухо і забезпечують якість «геймерского рівня». Заявлений діапазон відтворюваних частот — від 20 Гц до 20000 Гц.

Купити гарнітуру у Вінниці

Що найголовніше у комп’ютерних іграх, особливо онлайн? Правильно: злагоджена робота команди, де кожен знає, що робити, вміє виконувати свою роль і чудово розуміє однопартійців. А як цього досягти? Ну, крім очевидних пропозицій, багатомісячних тренувань і інших принад організованого і не дуже організованого кіберспорту, є просте рішення — використовувати голосовий зв’язок.

Купити гарнітуру у Вінниці

Ну а для спілкування без напруги, чіткого звуку і комфортної гри в будь-яких умовах бажано мати хорошу гарнітуру, розробники якої не просто зробили ігровий дизайн і стильне підсвічування, а замислювалися саме про те, як будуть використовувати їх продукт гравці. І якщо ви не хочете витрачати на гарнітуру багато, а ось результат хотілося б отримати якомога кращий, то вибір не особливо великий: нічого кращого HyperX Cloud Drone ви просто не знайдете. Хочете знати чому?

Якщо взяти максимально загальний юз-кейс, починаючи з шутерів, закінчуючи MOBA і стратегіями, то всім гравцям потрібні три простих штуки: знати, з якого боку пролунав звук (і чим чіткішим буде напрямок, тим краще), мати можливість комфортно спілкуватися з напарниками і не втомлюватися від декількох годин гри поспіль.

Купити гарнітуру у Вінниці

На офіційному сайті про HyperX Cloud Drone написано: Pro Gaming Headset. І якщо оцінювати її звук, виходячи з цього послання — все відмінно. Ті ж постріли з різних гвинтівок звучать по-різному, напрямок кроків або звук удару гранати об стінку чути відмінно. Голосовий зв’язок — вище всяких похвал. Мова чітка, добре помітна на тлі спецефектів, високі / низькі голоси звучать нормально, навіть шепіт любителів пограти вночі — і той добре помітний.

Купити гарнітуру у Вінниці

Пристрій одержав м’які амбушюри зі штучної шкіри, які повністю охоплюють вушні раковини, що дозволяє домогтися гарної звукоізоляції. За комфортну посадку відповідає регульоване наголів’я і наповнювач з пінополіуретану з ефектом пам’яті, завдяки якому амбушюри щільно прилягають до голови і з часом стають ще більш зручними. Положення чашок можна налаштовувати в двох площинах. Передбачено регулятор гучності.

Гарнітура оснащена мікрофоном на гнучкій ніжці, що дозволяє регулювати його положення. Піднявши штангу вгору, можна повністю відключити мікрофон. Функція шумозаглушення відсікає сторонні звуки, тому співрозмовники чутимуть тільки ваш голос.

Купити гарнітуру у Вінниці

Новинка наділена кабелем довжиною 1 метр, що забезпечує зручність при підключенні до мобільних пристроїв. Для під’єднання до комп’ютера можна скористатися комплектним двометровим подовжувачем з двома штекерами 3,5 мм на кінці для стереозвуку і мікрофона. Придбати гарнітуру HyperX Cloud Drone можна буде за орієнтовною ціною 1500 грн.

Втім, придбати гарнітуру, яка допоможе перемогти не в одному бою, не складе проблем і зараз. Вінницький інтернет-магазин Сконто має у своєму асортименті широкий вибір гарнітур, навушників та аудіосистем, і будь-яка кількість з них може стати вашою. Купити гарнітуру або навушники можна і в магазині комп’ютерної техніки Енрон у Вінниці.