Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Огляд планшета Apple iPad Pro 9,7″: маленький великий

Перше враження від анонсу iPad Pro 9,7″ цілком і повністю залежить від загального ставлення до Apple. Якщо шанувальники компанії відразу знаходять йому тисячу застосувань і мільйон причин, чому без цього планшета не прожити, то скептики знову починають розмову про внутрішню конкуренцію і перенасичення модельного ряду. По суті, ми маємо справу з «потужним» iPad Air 2; або з «маленьким» iPad Pro; або ще із чим.

Огляд планшета Apple iPad Pro 9.7

Як би там не було, час, коли Apple вибирала за нас, надаючи один смартфон і один планшет, безповоротно минув. У будь-якому випадку, вибір — це добре. Apple потихеньку йде зі шляху штучних обмежень, а на прикладі дивного, на перший погляд, «маленького великого» дає нам в руки самий свій універсальний планшет: одночасно і тонкий, і компактний, і потужний.

Огляд планшета Apple iPad Pro 9.7

Складно вибрати епітети, кажучи про дизайн чергового iPad. Він такий же, як старий, тільки новий. Покупці iPad Pro 9,7″ не зможуть нікого вразити, виклавши свій новий планшет на стіл — зовні він не відрізняється від iPad Air 2: начинка потужного планшета просто розміщена в добре відомому найтоншому і найлегшому корпусі.

Характеристики «про»-планшета ми вже обговорювали раніше, втім від попередника відрізняють його кілька деталей. По-перше, камера. По-друге, додаткові динаміки на верхній грані корпусу — iPad Pro звучить значно потужніше, ніж iPad Air. По-третє, контактна площадка для клавіатури Smart Keyboard на лівій (або нижній в горизонтальній орієнтації) грані.

Огляд планшета Apple iPad Pro 9.7

Планшет пропонується в чотирьох, а не трьох, як «великий» iPad Pro, кольорах: до сріблястого, золотого, «сірого космосу» додалося сакральне «рожеве золото». Apple дуже любить цей колір — нагадаємо, що тепер в ньому пропонується навіть MacBook. Корпус нового iPad, як завжди, прикритий металом ззаду і листом скла спереду. Зміни в зовнішності цього гаджету не потрібні — це як і раніше один з найкрасивіших планшетів в світі.

Говорячи про iPad Pro як про заміну для ноутбука, ми отримуємо додатковий козир в руку у вигляді реальної, а не відносною компактності. iPad Pro 9,7″ легко користуватися за звичними сценаріями — ніхто вже не дивиться на тебе здивовано, якщо ти дістаєш такий планшет в метро. Тта й руки не втомлюються, якщо довго його тримати, дивлячись на ньому фільм у ліжку.

Огляд планшета Apple iPad Pro 9.7

З додатковою клавіатурою Smart Keyboard він теж «дружить» куди охочіше, ніж раніше, — планшет не переважує крихкий матерчатий аксесуар, так що розмістити планшет на колінах і друкувати більше не страшно. Але через півроку після анонсу першого iPad Pro в Apple так і не придумали паз для зберігання Apple Pencil, а також спосіб його зарядки, інший, ніж увіткнути його в Lightning, щомиті ризикуючи зачепити перо і виламати його разом з роз’ємом. В клавішу Home вбудований сканер відбитків пальців, працює він швидко і без збоїв.

Набір інших аксесуарів стандартний: різноманітні чохли, Smart Cover і так далі. Дуже важливо, що сюди підійдуть і чохли від iPad Air 2, так що якщо ви вирішите наростити потужність і пересядете на iPad Pro — вкладати гроші ще й в аксесуари не доведеться. Є тільки один тонкий момент — в такому випадку доведеться пожертвувати спалахом для тильної камери, в старих чохлах, звичайно ж, проріз для неї не передбачений. Огляд планшета Apple iPad Pro 9.7

Користуватися Smart Keyboard — суцільне задоволення, Apple знає толк у тактильності. Матерчате покриття приємне на дотик і не збирає відбитків, розмір клавіш оптимальний, хоча спочатку здається, що проблеми неминучі. І, найважливіше, у кнопок дуже швидкий і, при цьому, приємний хід. Як у Apple це вийшло зробити на клавіатурі-чохлі — загадка, але по відчуттях робота на Smart Keyboard не дуже сильно відрізняється від роботи на звичайній Apple Keyboard з додатковим бонусом у вигляді приємного на дотик шорсткого покриття.

Огляд планшета Apple iPad Pro 9.7

Це лише опціональний аксесуар, він не перетворить iPad Pro 9,7″ в повноцінний ноутбук, хоча і додасть додаткові можливості у сценарії використання планшета. Головний обмежуючий фактор — відсутність кириличного гравіювання; якщо ви не володієте сліпим друком, використовувати Smart Keyboard вам буде важко.

Бажаєте впевнитися, що iPad Pro 9,7″ дійсно на стільки потужний та зручний? Купити iPad Pro 9,7» ви зможете у магазині комп’ютерної техніки Енрон у Вінниці, адже він того вартий.