Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Огляд роутера Xiaomi Mi Wi-Fi nano

Представляємо роутер Xiaomi Mi Wi-Fi nano високої продуктивності, який поміститися в вашу долоню. Людям подобаються прості і елегантні речі, тому Xiaomi і створили роутер, який відповідає даній характеристиці. Акуратні лінії корпусу, дуже зручний у використанні, вам більше не знадобитися турбуватися про сигнал і швидкість передачі даних, разом з роутером Mi nano у вас завжди буде стабільний і надійний сигнал.

Купити роутер Xiaomi Mi Wi-Fi nano у Вінниці

Інженери Xiaomi виявили, що вони можуть використовувати високоточну технологію смартфонів SMT для роутера, таким чином, покращуючи характеристики пристрою і значно зменшуючи розміри його компонентів і друкованої плати. Використання новітньої двосторонньої друкованої плати робить розміри роутера ще меншими. Таким чином, Xiaomi створили пристрій високої продуктивності, але при цьому роутер з легкістю поміститься в вашу долоню. Роутер оснащений двохдіапазонною антеною РСВ, процесором високої продуктивності і системою Smart Mi Wifi.

Купити роутер Xiaomi Mi Wi-Fi nano у Вінниці

Широке покриття сигналу, захист від перешкод. Ключову роль в потужності і стабільності сигналу грає структура антени. На відміну від традиційних роутерів, в яких використовується металева антена, Xiaomi використали спеціальну високоякісну РСВ антену. Точність структури антени на друкованій платі сягає 0.02 мм, що перевищує показники звичайної металевої антени в 40 разів. Це гарантує більш високий рівень стійкості до сторонніх сигналів, надійний захист сигналу Wifi сигналу від будь-яких перешкод. В результаті оптимізації пристрою, у вас буде більш стабільна високошвидкісна мережа Wifi.

Купити роутер Xiaomi Mi Wi-Fi nano у Вінниці

Мікрочіп посилення сигналу «крізь стіни». Кожна несуча стіна вашої квартири робить Wifi сигнал слабшим. Тому Xiaomi вибрали незалежну технологію CPU процесора для посилення сигналу і регулювання його потужності в один клік. Коли мобільний пристрій потрапляє в область покриття домашньої мережі, ви відразу можете регулювати потужність сигналу, таким чином, збільшуючи швидкість завантаження файлів. Більше ніяких проблем з переглядом відео.

Купити роутер Xiaomi Mi Wi-Fi nano у Вінниці

Сьогодні з’являється все більше і більше нових бездротових пристроїв, які, при одночасному підключенні до мережі, уповільнюють швидкість інтернету. Яким же чином вирішити дану проблему? З роутером Xiaomi Mi Wifi, ви можете оптимізувати швидкість мережі. При появі перешкод або гальмуванні інтернету, Mi роутер АРР автоматично надсилає повідомлення про стан мережі, в результаті, ви можете підвищити швидкість передачі даних Wifi мережі в один клік.

Дистанційне керування домашньої мережею. Навіть перебуваючи в офісі, ви можете дистанційно перевіряти робочий стан роутера, а також дистанційно вимикати його або відключати від своєї мережі незнайомі пристрої. Завдяки функції Smart управління будинком, ви також можете дистанційно керувати роботою домашніх Smart електроприладів.

Купити роутер Xiaomi Mi Wi-Fi nano у Вінниці

Роутер Xiaomi Mi Wifi — це нове покоління подібних роутерів, які гарантують стабільну високошвидкісну роботу бездротової мережі при невеликих розмірах самого пристрою. Купити маршрутизатор Xiaomi Mi Wifi nano можна і у Вінниці в магазині комп’ютерної техніки Енрон та у інтернет-магазині Сконто.