Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Огляд «розумної» гарнітури Apple AirPods

Нові iPhone 7 і 7 Plus у вологозахищеному корпусі позбулися традиційного 3,5-мм аудіороз’єму, замість якого тепер Apple пропонує використовувати універсальний інтерфейс Lightning. У комплекті поставляються відповідні дротові навушники ЕаrPods, а також компактний перехідник з 3,5-мм виходом для сумісності.

Але компанія переконана, що найкращим способом підключення гарнітури до мобільного пристрою є бездротовий, і представила разом з новими смартфонами навушники AirPods. Незважаючи на дуже компактний розмір, вони об’єднують в собі цілий набір складних компонентів і технологій.

Гарнітура Apple AirPods для iPhone 7

Завдяки впізнаваній анатомічній формі AirPods добре тримаються у вушній раковині. Час автономної роботи складає 5 годин, що саме собою є високим показником. Але в комплекті йде невеликий бездротовий чохол з додатковою батареєю, що дозволяє обходитися без електромережі до 25 годин. Досить помістити розряджені навушники на 15 хвилин в чохол, щоб ще 3 години слухати музику.

Налаштування AirPods проводиться максимально просто: потрібно лише відкрити чохол поблизу пристрою Apple і на екрані з’явиться кнопка для підключення. Примітно, що навушники з’єднані одночасно з усіма пристроями користувача від Apple, а перемикання між iPhone і Apple Watch проводиться інтелектуально, так що звук в результаті надходить з активного пристрою. Для використання AirPods на Mac і iPad потрібно робити вибір вручну.

У кожному з навушників стоять пара мікрофонів, спрямованих уздовж і перпендикулярно до лиця, один з яких відповідає за шумозаглушення. Є також інфрачервоний сенсор, що інформує про використання навушників для управління режимом їх роботи. Досить зняти AirPods — і відтворення зупиниться.

Завдяки наявності подвійного акселерометра навушники відстежують навіть легкі рухи. Наприклад, датчики розпізнають, коли користувач починає говорити і включають мікрофон, а подвійним дотиком можна активувати помічника Siri.

Гарнітура Apple AirPods для iPhone 7

Нарешті, за обробку звуку, показань датчиків, стійке бездротове з’єднання і система розподілу ресурсів відповідає вбудований в кожен навушник новий спеціальний мікропроцесор Apple W1. Повна незалежність навушників дозволяє використовувати як один з них в якості гарнітури, так і пару для тієї ж мети або прослуховування музики. При цьому вони взаємодіють між собою як єдиний пристрій.

Apple AirPods з’являться в продажу в кінці жовтня, в тому числі в Україні. У США вартість складе $ 160, а у нас — трохи дорожче, 5200 гривень. Разом з тим Apple анонсувала цілий спектр дротових і бездротових навушників своєї дочірньої компанії Beats вартістю від 3000 до 10000 гривень.

Гарнітура Apple AirPods для iPhone 7

Apple iPhone 7 в Україні стануть доступними до кінця цього місяця. Ви, як і раніше, можете придбати iPhone 6s та більш раніші моделі, а також аксесуари до iPhone у Вінниці у нашому магазині комп’ютерної техніки Енрон або в інтернет-магазині Сконто. Слід відзначити, що вони з часом втрачатимуть у ціні після виходу новинки.