Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

OLED-телевізор Sony A1E дивує своїм незвичайним дизайном

На виставці споживчої електроніки CES 2017 була представлена ​​велика кількість телевізорів від різних виробників. Вигнутими екранами, роздільною здатністю 4K і OLED-матрицями вже складно когось здивувати, але Sony все ж вдалося привернути загальну увагу.

OLED-телевізор Sony A1E з підтримкою 4К

Лінійка OLED-телевізорів A1E від японського виробника в першу чергу привертає своїм незвичайним дизайном. OLED-панель з роздільною здатністю 4K і підтримкою HDR обрамлена тонкою рамкою і позбавлена ​​класичної підставки знизу. «Ніжка» розташована ззаду і приховує всередині процесор та інші електронні компоненти. Якщо ж дивитися на телевізор прямо або під невеликим кутом, то створюється відчуття, що тонкий екран витає в повітрі.

Оскільки на передній стороні телевізора не видно динаміків, то можна подумати, що вони знаходяться в підставці ззаду, і звук буде приглушеним, але Sony застосувала особливу технологію Acoustic Surface, завдяки чому звук чутно від самого екрану.

OLED-телевізор Sony A1E з підтримкою 4К

Також Sony представила ще один телевізор серії X з більш традиційним дизайном. Він також має роздільну здатність 4K і підтримує HDR, але в ньому використовується звичайна світлодіодна матриця, а не OLED. При цьому Sony використала підсвічування з чотирьох країв, завдяки чому вдалося досягти точного розподілу яскравості і меншої товщини, в порівнянні з традиційними світлодіодними панелями.

Обидва телевізори побудовані на базі фірмового процесора X1 Extreme і працюють на базі операційної системи Android TV з можливістю завантаження програм з Google Play, а також підтримкою голосового управління і технології Chromecast. Крім цього, в найближчі місяці на телевізорах з’явиться голосовий асистент Google Assistant.

Щоб придбати телевізори різних виробників за демократичною ціною у Вінниці, зверніться до магазину комп’ютерної техніки Енрон або ж виберіть потрібний у інтернет-магазині Сконто. Телевізор Panasonic DXR800 вже сьогодні можна придбати в Україні.