Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Оновлена ​​лінійка Acer Predator дебютує на ринку України

Раніше в цьому році Acer випустила лінійку геймерських ноутбуків Predator, в яку увійшли 15-дюймова і 17-дюймова модель. Тепер виробник оновив цю серію і представив її на ринках країн СНД. Новинки оснащені останнім поколінням графічних адаптерів NVIDIA Pascal (GeForce GTX 1060 або GeForce GTX 1070) з підтримкою віртуальної реальності. Крім цього, ноутбуки в максимальній конфігурації отримали процесор Intel Core i7-6700HQ, 64 ГБ RAM стандарту DDR4, а також SSD з інтерфейсом NVMe і PCIe ємністю 512 ГБ.

Геймерська техніка лінійки Acer Predator в Україні

Особливістю гаджетів стала система охолодження Predator FrostCore, яка дозволить замінити дисковод на додатковий кулер Cooler Master, крім вбудованих двох. Останні не тільки забезпечують ефективне відведення тепла і зменшують шум, але і видаляють пил, який накопичився у системі охолодження.

Лінійка Predator обладнана спеціальною панеллю керування PredatorSense, яка дозволить контролювати і змінювати налаштування, пов’язані з іграми, налаштувати до 15 функцій і додати на неї обрані елементи управління.

Геймерська техніка лінійки Acer Predator в Україні

Комфортно грати допоможе і клавіатура. Вона отримала назву Predator ProZone і розділена на чотири сектори. Кожен з них має окреме підсвічування з можливістю вибрати його інтенсивність і колір, а спеціальна кнопка дозволить заблокувати тачпад і клавіші Windows.

Особливу увагу виробник приділив звуку, оснастивши 17-дюймову модифікацію чотирма вбудованими динаміками з підтримкою технології SoundPound 4.2 і двома сабвуферами потужністю 12 Вт. 15-дюймова модель отримала технологію SoundPound 2.1 з двома динаміками і сабвуфером на 6 Вт. До обох новинок вдасться підключити високоомні навушники (до 600 Ом) і включити технологію Dolby Audio.

Геймерська техніка лінійки Acer Predator в Україні

Тим часом це не всі новинки, які показала Acer на своїй конференції. Компанія представила ігрові монітори з унікальною функцією відстежування рухів очей Tobii. Predator Z271T оснащується матрицею з частотою оновлення 144 Гц, що відмінно підходить для ігор. Ще одним монітором, який продемонструвала Acer, став вигнутий Predator X34 без рамок з роздільною здатністю 3440х1440 і співвідношенням сторін 21:9.

Геймерська техніка лінійки Acer Predator в Україні

На презентації також приділили увагу раніше анонсованому геймерському проектора Predator Z850. Нагадаємо, він отримав лазерне джерело світла замість традиційного і короткофокусний об’єктив, що дозволило пристрою виводити 120-дюймове зображення з відстані від 50 см.

Геймерська техніка лінійки Acer Predator в Україні

Оновила компанія і геймерський ПК під назвою Predator G6. Перед нами все той же настільний комп’ютер в корпусі з незвичайним дизайном і кнопкою для розгону частот комплектуючих в один дотик. Всередині пристрою — процесор Intel Core i7 останнього покоління і графіка NVIDIA Pascal з підтримкою VR.

Геймерська техніка лінійки Acer Predator в Україні

Стартова вартість Acer Predator 15 і 17 в Україні складе 44400 гривень, цінник на монітор Predator X34 встановлений на рівні 38000 гривень, а Predator Z271T коштує 22800 грн. Найбільш дорогою з представлених новинок став проектор Predator Z850 — він буде продаватися за 160 тис. грн.

Геймерська техніка лінійки Acer Predator в Україні

Придбати ігровий ПК, геймерські ноутбуки від Acer або крутий монітор Ви можете у комп’ютерному магазині Енрон під замовлення. У інтернет-магазині Sconto не складе проблем купити доступні геймерські комплектуючі та периферію.