Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Операційна система Apple iOS 10 буде випущена 13 вересня

Як і очікувалося, в рамках вчорашньої презентації Apple в Сан-Франциско компанія представила не тільки iPhone 7, iPhone 7 Plus та друге покоління Apple Watch, але й передрелізну версію мобільної операційної системи iOS 10 — Golden Master. Незважаючи на те, що реліз публічної бета-версії iOS 10 відбувся в липні цього року, і у багатьох користувачів вже встигло сформуватися уявлення про те, якою стане нова ОС, сьогодні розробники знайшли, про що розповісти світові.

Анонс Apple iOS 10 на презентації 7 вересня

Інтерфейс користувача

Помітні зміни торкнулися центру повідомлень, меню віджетів, а також екрану системи: власники iPhone зможуть побачити оповіщення без необхідності розблокування пристрою — тепер для цього достатньо просто взяти в руки смартфон. Зовнішній вигляд центру повідомлень виконаний в тому ж стилі, що і повідомлення на екрані блокування.

Переглянути пропущені повідомлення або майбутні події можна свайпом від лівого краю. Крім того, за допомогою 3D Touch при сильному натисканні на іконку на екрані блокування і в центрі повідомлень буде відкриватися контекстне меню і відображатися інформація про додаток. Для розблокування смартфона можна натиснути кнопку Home або ж прикласти палець до сканера. У iOS 10 для більшої зручності можна приховати набір стандартних додатків Apple.

Анонс Apple iOS 10 на презентації 7 вересня

Повідомлення

Що ж стосується програми «Повідомлення», то в iOS 10 з’явиться можливість попереднього перегляду посилань і відеороликів, інтеграція з Apple Music, ручне введення тексту, а також можливість малювати у повідомленні і обмінюватися смайликами, розмір яких став в кілька разів більшим.

Анонс Apple iOS 10 на презентації 7 вересня

Крім того, в додаток «Повідомлення» можна буде інтегрувати інші сервіси і програми: в App Store з’явиться розділ з додатками для iMessages, а також безліч різних стікерів, фоторедакторів, анімацій, в тому числі анімація тем чату, на зразок феєрверку, і багато іншого. Також був оновлений сервіс «Новини», з’явилася можливість редагування «живих» фотографій і підтримка Split View в браузері Safari на iPad і багато іншого.

Анонс Apple iOS 10 на презентації 7 вересня

Siri

Віртуальну помічницю Siri інтегрували з клавіатурою, що дозволяє системі автоматично розпізнавати мову, на якій пишуть користувачеві. А тим часом клавіатурою передбачена можливість автоматичного визначення місця розташування, яким можна ділитися. Також завдяки машинному навчанню Siri тепер стала більш функціональною і може взаємодіяти зі сторонніми додатками.

Анонс Apple iOS 10 на презентації 7 вересня

Фото

Однією з помітних змін додатку «Фото» стала можливість розпізнавання людей і різних об’єктів на фотознімках. Порядок в галереї забезпечить функція групування фотографій в альбоми за датою, географічним місцем та подіями. Також з’явилася вкладка зі спогадами, в якій фотографії в парі з музикою автоматично будуть являти собою анімацію «моментів» різних подій.

Анонс Apple iOS 10 на презентації 7 вересня

Карти

Розробники оновили картографічний сервіс «Карти»: тепер в додатку з’явилася функція автоматичного масштабування, а також опція відображення пробок на дорогах. Крім того, був відкритий доступ до сервісу для сторонніх розробників, що дозволить їм інтегрувати сервіс зі своїми додатками.

Анонс Apple iOS 10 на презентації 7 вересня

Музика

Перероблений сервіс Apple Music став значно зручнішим у використанні. Крім того, користувачі тепер зможуть переглядати тексти пісень.

Анонс Apple iOS 10 на презентації 7 вересня

HomeKit

Сервіс для «розумного» будинку представлений в iOS 10 у вигляді окремо додатку, за допомогою якого користувач зможе легко і швидко взаємодіяти з усією побутовою технікою. Є можливість управліннями гаджетами за допомогою голосової помічниці Siri. Керувати смарт-технікою користувачі можуть як вдома, так і поза його стінами.

Розробники підкреслили, що в iOS 10 за допомогою HomeKit, користувачі будуть знати про все, що відбувається в будинку, починаючи від температури і закінчуючи перевіркою того, чи закриті двері і вікна. Крім того, програма здатна працювати з неймовірною безліччю смарт-пристроїв виробництва різних компаній.

Анонс Apple iOS 10 на презентації 7 вересня

Фінальна версія iOS 10 стане доступна вже 13 вересня. Тим часом iPhone 7 і iPhone 7 Plus будуть поставлятися вже з попередньо встановленою «десяткою». В Україні нові айфони обіцяють з’явитися після 23 вересня. Придбати їх можна буде в комп’ютерному магазині Енрон у Вінниці та інтернет-магазині Сконто, як і iPhone 6s та більш ранніх моделей.